Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Beglobius gyvūnus aplankiusios Elita Citovičiūtė ir Solveiga Mykolaitytė: „Mums suspaudė širdį“

Elita Citovičiūtė ir Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr. / Elita Citovičiūtė ir Solveiga Mykolaitytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kauno gyvūnų prieglaudoje „Lesė“ apsilankiusios Solveiga Mykolaitytė ir Elita Citovičiūtė iš ten grįžo braukdamos ašarą. Matydamos meilės, šilumos ir dėmesio išsiilgusius gyvūnus jos sako iš naujo įvertinusios žmogišką pareigą rūpintis savo augintiniais.

„Širdį suspaudė, kiek ten daug gražių, ieškančių, laukiančių šilumos bei meilės akučių. Visi šie gyvūnai turi pilnas širdeles ir nori su jumis šia šiluma pasidalinti. Neatstumkite savo mažųjų, globokime ir saugokime juos, o jie jums atsidėkos savo meile begaline ir  ištikimybe“, – grįžusi iš globos namų su savo gerbėjais mintimis socialiniame tinkle dalinosi Solveiga.

Po šio apsilankymo ji sako iš naujo pajutusi didžiulę pagarbą prieglaudoje dirbantiems savanoriams. „Lenkiu galvą prieš jų atsidavimą ir pasiaukojimą. Rūpintis ne tik perspektyviais mažyliais, kurie dar tik suras juos mylinčius namus, ne tik sužeistais laukiniais žvėreliais, bet ir sergančiais, aklais, visų pamirštais ir išmestais, niekam nebereikalingais senoliais“, – kalbėjo modelis.

Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė

Solveiga ragina visus nuvykti į globos namus, aplankyti ten gyvenančius gyvūnus, pasidalinti su jais meile ir dėmesiu. „Jiems visada trūksta maisto, padėkite surasti jiems namučius. Pajusite, kaip jūsų širdį užlies šiluma. Juk taip gera daryti gera kitiems. Ištiesti pagalbos ranką. Tik visi kartu mes galime kurti gražesnį pasaulį“, – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žmonės.lt primena, kad tiek Elita, tiek Solveiga – didelės gyvūnų mylėtojos. Elita šiuo metu augina Maltos bišonų veislės kalytę Vanilę, Solveiga augintinio kol kas neturi. „Vaikystėje turėjau katiną, žuvelių, balandžių, vėžliukų, žiurkių ir žiurkėnų ir dar namo tempdavau ežius, balandžius, varles – viską, ką rasdavau. Deja, dabar turėti augintinio kol kas neturiu galimybių – nebent jis gyventų lagamine“, – juokėsi daug keliaujanti Solveiga.

Asmeninio albumo nuotr./Elita Citovičiūtė ir Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr./Elita Citovičiūtė ir Solveiga Mykolaitytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt