Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Bėgimo ambasadorės Rita Pivoriūnaitė, Vaida Žūsinaitė, Gabrielė Martirosianaitė – prieš krūties vėžį

Rita Pivoriūnaitė, Vaida Žūsinaitė ir Gabrielė Martirosianaitė
Viganto Ovadnevo ir Alfredo Pliadžio nuotr. / Rita Pivoriūnaitė, Vaida Žūsinaitė ir Gabrielė Martirosianaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

AVON moterų bėgimo ambasadorės Gabrielė Martirosianaitė, Vaida Žūsinaitė ir Rita Pivoriūnaitė dalyvavo simbolinėje treniruotėje, kurioje judesiu, prakaitu ir mintimis parodė, kad palaiko idėją su krūties vėžiu kovoti bėgimu.

Birželio 27 dieną Vingio parke merginos įsilies į tūkstantinę moterų minią ir kartu su jomis bėgs link vieno tikslo – atkreipti dėmesį į krūties vėžį, skleisti informaciją apie profilaktiką ir užkirsti šiai piktai ligai kelią.

„Man labai patinka idėja bėgimu, sveiku gyvenimo būdu kovoti prieš krūties vėžį, skatinti moteris rūpintis sveikata kol dar galima padėti sau ir kitiems,“ – sako „Danske Bank Vilniaus maratono“ rekordo savininkė V.Žūsinaitė.

Alfredo Pliadžio nuotr./Vaida Žūsinaitė
Alfredo Pliadžio nuotr./Vaida Žūsinaitė

 „Bijau krūties vėžio. Tai yra didelė problema. Nors, atrodo, kovoju kiekvieną dieną, tačiau net neįsivaizduoju kaip reikėtų kovoti su juo. Labai smagu, kai kažkas solidarizuojasi dėl bendro tikslo. Smagu, kad moterys palaiko viena kitą ir supranta, kad ši liga gali užklupti bet kada,“ – kalba Europos kyokushin karate čempionė R.Pivoriūnaitė.

Augusto Četkausko nuotr./Rita Pivoriūnaitė
Augusto Četkausko nuotr./Rita Pivoriūnaitė

„Vien žodis „vėžys“ kelia siaubą. Kartą tikrinausi ir man buvo baisu. Bet nežinia ir abejonės yra baisiau nei tiesa. Patikra turėtų būti kiekvienos moters ritualas. Pačios turime rūpintis savimi. Jei mes tai galime daryti bėgdamos, tai mes bėgsim, jei reikės tūkstantį kartų šokinėti į viršų, tai aš šokinėsiu,“- pasakoja radijo stoties M-1 balsas G.Martirosianaitė.

Eglės Sabaliauskaitės nuotr./Gabrielė Martirosianaitė
Eglės Sabaliauskaitės nuotr./Gabrielė Martirosianaitė

Tradicinis AVON moterų bėgimas vyks kitą šeštadienį, birželio 27 dieną, Vilniaus Vingio parke. Moterys, norinčios prisidėti prie socialiai atsakingo renginio, sveikai praleisti savaitgalį ir išreikšti moterišką solidarumą yra  kviečiamos įveikti 3 arba 6 kilometrus. Mažieji bėgikai galės varžytis 500 metrų distancijoje.

Registracija į moterų bėgimą vyksta internete. Registruojantis Nacionaliniam vėžio centrui galima paaukoti 2 eurus, 5 eurus arba 10 eurų. Surinktos lėšos bus skirtos biopsinėms adatoms įsigyti. Viena tokia adata – viena išgelbėta gyvybė, teigia Nacionalinio vėžio instituto atstovai.

Pirmosios 1000 užsiregistravusių moterų nemokamai gaus AVON moterų bėgimo marškinėlius.

VIDEO: 2015-ųjų AVON Moterų bėgimas: apie bėgimą ir renginio misiją
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt