Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Bažnyčioje pusnuogis pozavęs Elonas Penikas įnirtingai siekia savo gyvenimo tikslo – tobulo kūno

Elonas Penikas
Asmeninio albumo nuotr. / Elonas Penikas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

23-ejų vilnietis Elonas Penikas – išskirtinis vaikinas. Eidamas gatve jis vargiai atsigina praeivių žvilgsnių, aplinkiniai nesiliauja klausinėti, iš kur jis toks raumeningas, tvirtas ir stiprus. Bendraudamas su Žmonės.lt E.Penikas neslepia – jam patinka dėmesys. Svarbiausias vaikino gyvenimo tikslas – tobulas kūnas.

Žmonės.lt dėl drąsios fotosesijos bažnyčioje jau anksčiau aprašytas E.Penikas pasakojo aktyviai sportuojantis nuo 18-os. Į sporto salę kone kasdien, be pertraukos jis vaikšto jau penkerius metus. 

„Kažkada per televiziją pamačiau Arnoldą Schwartznegerį. Jis man paliko įspūdį – didelis, stiprus... O pats tada buvau labai smulkus, kūdas. Man patiko, ką pamačiau. Pagalvojau, kad ir aš noriu pakeisti savo kūną. Noriu tobulėti, tobulinti estetinį vaizdą“, – Žmonės.lt pasakojo E.Penikas. 

Pagalvojo ir ėmėsi veiksmų. Dabar jis sportuoja septynis kartus per savaitę, viena treniruotė trunka po kelias valandas. Taip – jau penkerius metus, beveik be išimčių. „Nebent kūnas labai pavargsta – tada leidžiu sau truputį pailsėti“, – tikina. 

Sako, pirmuosius sporto dėka pasiektus rezultatus pastebėjo jau vos po kelių mėnesių. „Tada rezultatai buvo nežymūs, bet motyvavo tikslo siekti toliau. Maždaug po metų, vasarą, pastebėjau vis daugiau į mane nukreiptų žvilgsnių. Tai dar labiau motyvavo... Iki šiol nesustojau. Pradžioje daugelis gana neigiamai vertino mano tikslą. Dažnai klausdavo, kam man to reikia, kas iš to, kodėl tai darau... O dabar viskas apsivertė – žmonės klausia, kaip tai padariau. Jie kreipiasi pagalbos – prašo sudaryti treniruočių, mitybos planus. Turiu daug užsakymų“, – šypsosi E.Penikas. 

Be abejo, kur sportas, ten ir sveika mityba – E.Penikas ir čia stengiasi būti pavyzdingas. „Nebuvo taip, kad iškart drastiškai susidėliočiau, ką valgau ir ko ne. Pradžioje po truputį atsisakiau cukraus, po to dar kažko, dar ir dar... Dabar nevalgau greito maisto – visokių dalykų iš „KFC“ ar „McDonalds“, picų... Nevartoju gėrimų, kuriuose yra cukraus, – geriu tik vandenį. O alkoholis... Jį vartoju labai retai. Nuėjęs į naktinį klubą išgeriu pora kokteilių ir tiek, o daugiau visiškai ne“, – tikina.

Do you even abs?Posted by Elonas Penikas on Sunday, May 24, 2015

Nejau per tuos penkerius metus jam nėsyk nesinorėjo visko mesti? „Visiems būna tokių akimirkų. Bet man pavyksta pačiam save įtikinti, kad verta. Dabar neturiu idealų, į kuriuos norėčiau būti panašus. Pats save stengiuosi paskatinti. Galiu pasakyti, kad sunku yra labai. Bet aš turiu tam motyvacijos“, – sako jis. 

Atsisakė pelningo darbo pasiūlymo

E.Penikas taip smarkiai susikoncentravęs į sportą, kad laiko niekam kitam nebelieka – nei studijoms, nei pastoviam darbui. Nesvarbu net tai, kiek jo svajonė kainuoja: E.Peniko teigimu, dabartinė fizinė forma jam atsiėjo arti 145 tūkst. eurų – pusės milijono litų.

„Tą sumą ne pats priskaičiavau, o mano draugas, verslininkas. Didžiąją tos sumos dalį tikrai būčiau uždirbęs, jei būčiau priėmęs pasiūlymą dirbti Londone. O likusią pinigų dalį sudaro tai, ką per penkerius metus išleidau dėl savo kūno – sporto klubo abonemento kaina, papildai, kokybiškas maistas“, – pasakoja.

Trumpa mano papildų apžvalga. Watch --> HD.Posted by Elonas Penikas on Wednesday, June 3, 2015

Kokio darbo pasiūlymo Londone E.Penikas atsisakė? „Man siūlė dirbti elitiniame sporto klube. Pasiūlymo per pažįstamus sulaukiau prieš trejus metus. Jau tada mano kūnas buvo ištobulintas. Atsisakiau darbo dėl to, kad man būtų nepakakę laiko pačiam sportuoti tiek, kiek tą darau dabar – negalėčiau tobulėti. Jeigu bučiau priėmęs pasiūlymą, jei ne „Ferrari“, tai „Porsche“ jau tikrai būčiau galėjęs įsigyti. Siūlė apie 2 tūkst. svarų per mėnesį“, – atviravo.

Paklaustas, kaip į tokį sprendimą reagavo jo tėvai, E.Penikas neslepia – nesidžiaugė: „Tada tėvai reagavo nekaip – pyko, buvo nepatenkinti, sakė, kad eičiau dirbti, klausė, kas man iš to tobulo kūno. Bet aš norėjau siekti savo tikslo ir judu toliau.“

Vieno pelningo darbo pasiūlymo E.Penikas atsisakė. O ką norėtų dirbti ateityje? „Planuoju kurti savo interneto puslapį. Kitaip tariant, dirbu „ant savęs“. Netolimoje ateityje noriu sudalyvauti fitneso varžybose, tik reikia dar pasistengti – šiek tiek trūksta. Šiaip visą gyvenimą žadu sportuoti ir tobulėti“, – tikina. 

Asmeninio albumo nuotr./Elonas Penikas
Asmeninio albumo nuotr./Elonas Penikas

Sako, studijuoti nenori: „Nebent išsilaikyčiau trenerių kursus. Bet čia vėliau... Šiuo metu apie nieką, kas susiję su mokslais, negalvoju.“

Gatvėje ryja akimis

E.Penikas neslepia – jam patinka sulaukti dėmesio. Paklaustas, ar daug jo gauna, šypsosi: „Lengviau būtų suskaičiuoti tuos žmones, kurie į mane dėmesio neatkreipia. Tų žvilgsnių daug... Realiai, į mane dėmesį atkreipia kiekvienas. Nežinau, kiek žvilgsnių teigiamų, kiek – neigiamų. Prieš kelias dienas darėme eksperimentą – per Gedimino prospektą ėjau tik su maudymosi šortais. Filmavome žmonių reakciją.“ 

Asmeninio albumo nuotr./Elonas Penikas
Asmeninio albumo nuotr./Elonas Penikas

Tas eksperimentas plačiai nuskambėjo savaitgalį – pusnuogis E.Penikas ne tik po Gedimino prospektą vaikščiojo, bet ir Šv.Onos bažnyčioje fotosesijoje pozavo.

Internete išplitusios nuotraukos, kuriose vilnietis įamžintas prie altoriaus raumenis demonstruojantis, netruko papiktinti tikinčiuosius. 

Pokalbį su Žmonės.lt E.Penikas baigia atviraudamas apie jausmus. Tai ar prisiglaudžia prie tų išpuoselėtų raumenų kokia panelė? „Turiu daug merginų. Bet tos vienintelės šiuo metu nėra“, – šypsosi jis. 

Asmeninio albumo nuotr./Elonas Penikas
Asmeninio albumo nuotr./Elonas Penikas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt