Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Bauginantis „Cosmopolitan“ viršelis primena kraupų 17-metės nužudymą 2003 metais

Britiško „Cosmopolitan“ vasario mėnesio žurnalo viršelis
Britiško „Cosmopolitan“ vasario mėnesio žurnalo viršelis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Britiško „Cosmopolitan“ žurnalo skaitytojus šokiravo naujas populiaraus, moterims skirto žurnalo viršelis. Vasario mėnesio numeris glumina neįprasta nespalvota nuotrauka primenančia apie 2003 metais Didžiojoje Britanijoje įvykdytą kraupią žmogžudystę.

Iš jos įbaugintu žvilgsniu žvelgia moteris, rankomis įsirėmusi į pirmame plane esantį paviršių, tarsi bandydama išsivaduoti iš mirties gniaužtų. Įspūdį sustiprina ir tai, kad žurnalas – celofanuotas, atrodo, kad moteris supakuota į plastiką ir palaipsniui dėl oro trūkumo ima dusti.

Pavadinęs nuotrauką „Išsivadavimas“ viršelio autorius Leo Burnettas jį skyrė prieš 11 metų nuo tėvų rankos mirusiai 17-metei Shafileai Iftikhar Ahmed. Tuomet jos gimdytojai Iftikharas ir Farzana Ahmedai nusprendė dukrą uždusinti plastikiniu maišu, nes ši nenorėjo pripažinti savo šeimos. Ilgą laiką apie merginos kūną nebuvo jokių žinių, galiausiai jis buvo rastas upėje.

Tiesa, toks viršelis pasirinktas ne visam „Cosmopolitan“ leidinio tiražui, o tik daliai jo. Šis sumanymas kilo bendradarbiaujant su britų labdaros organizacija „Karma Nirvana“, kuri rūpinasi nuo smurto nukentėjusiomis aukomis. Taip norėta atkreipti dėmesį į nekaltai ir be jokios priežasties mirusius žmones.

VIDEO: Cosmo and Karma Nirvana's poignant video...
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt