Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Barmenais tapę Mantas Katleris ir Mantas Stonkus pagerino Natalijos Bunkės rekordą

Mantas Katleris ir Mantas Stonkus su gerbėjomis
Organizatorių nuotr. / Mantas Katleris ir Mantas Stonkus su gerbėjomis
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Sausakimša šokių aikštelė, nusidriekusi eilė prie baro ir serija asmenukių su gerbėjomis. Aktorius Mantas Stonkus su kolega humoristu Mantu Katleriu savo viešnagę Kaune pažymėjo itin audringai ir pagerino ilgą laiką Natalijai Bunkei priklausiusį projekto „Žvaigždė už baro“ rekordą.

Ketvirtadienio vakarą tvirtos kokteilių baro „Basement by BarBar’a“ sienos atlaikė tikrą lankytojų šturmą. Publika iškart pamiršo lauke tvyrojusią darganą, nes šokių aikštelėje ir prie baro kiekvieną akimirką darėsi vis karščiau.

„Barmeno darbas velniškai sunkus, nes reikia „ištempt“ iki paryčių. Įsivaizduoju, kaip vėlyvą rudenį turėtų būti sunku, kai išeini iš darbo, o lauke – jau šviesu. Bet aš jiems pavydžiu nuolatinio merginų dėmesio. Juk geras barmenas gali kasdien susipažint vis su kita ir netgi ne viena“, – barmeno profesijos sunkumus bei privalumus vardijo M.Katleris ir netruko pats tuo įsitikinti.

Organizatorių nuotr./Mantas Katleris
Organizatorių nuotr./Mantas Katleris
Organizatorių nuotr./Mantas Katleris ir Mantas Stonkus
Organizatorių nuotr./Mantas Katleris ir Mantas Stonkus

Tuo metu M.Stonkų, dirbantį už baro, iš šalies uoliai stebėjo žmona Indrė. Sykį jai net teko įsikišti, kai viena gerbėja pamėgino įsiamžinti nuotraukoje pakštelėdama aktoriui į skruostą. Nepaisant to, publikos dėmesio užteko abiem bendravardžiams. „Humoro klubo“ tandemas irgi stengėsi padaryti viską, kad lankytojai jų pasirodymo dar ilgai nepamirštų.

„Nesnaudžiam! Visi greitai ateinate čia“, – vos kiek nurimus veiksmui prie baro, klientus iškart ragindavo M.Stonkus, sugebėjęs perrėkti net klube skambėjusią šokių muziką.

Organizatorių nuotr./Mantas Katleris ir Mantas Stonkus
Organizatorių nuotr./Mantas Katleris ir Mantas Stonkus

Juodojo humoro meistrai nepraleido progos pajuokauti apie karščiausią ketvirtadienio vakaro aktualiją, kuomet Vilniuje ant kojų sukeltos specialiųjų tarnybų pajėgos ieškojo pasprukusio asmens su pagrobtu policijos pareigūnų automatiniu ginklu. Savo gamintą kokteilį jiedu pavadino „Pabėgėlis su „kalašnikovu“.

„Nesinoriu prisidaryti daug nuostolių, todėl nuo žongliravimo buteliais susilaikysiu. Užteks mums veiksmo ir be tų barmeniškų triukų. Pirmą kartą pamatysiu, kaip baras atrodo iš vidaus. Tikiuosi surinkt daugiau arbatpinigių už Stonkų. Krausim į kišenes, o po to skaičiuosim, kam geriau sekėsi, – juokavo M.Katleris. – Svarbiausia mūsų užduotis – pralenkti Nataliją Bunkę ir pagerinti jos rekordą.“

Organizatorių nuotr./Mantas Katleris su gerbėjomis
Organizatorių nuotr./Mantas Katleris su gerbėjomis

TAIP PAT SKAITYKITE: Už baro stojusi Natalija Bunkė surengė siautulingą šou

Po vidurnakčio darbą pradėję humoristai turėjo gerokai paplušėti. Nuo starto nepraėjus nė trims valandoms, nuo prakaito permirkęs M. Stonkus jau skubėjo persirengti. Vis dėlto jų tikslas pasiektas. Per vakarą Mantų duetas sumaišė 117 kokteilių ir vos penkiais aplenkė N.Bunkę.

Projekto komisijai teks nuspręsti, ar šį rezultatą galima laikyti oficialiu, mat naujieji barmenai visąlaik darbavosi dviese, o grupės „Pop Ladies“ atlikėja 112 kokteilių per vakarą pagamino viena.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt