Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Balandžio 1-oji: „Pop Ladies“ pašalino iš grupės Anželą Adamovič: atlikėja bandė vilioti Deivydą Zvonkų

„Pop Ladies“
„Pop Ladies“ nuotr. / „Pop Ladies“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Naujas skandalas lietuviškame pramogų pasaulyje. Vos prieš mėnesį į grupę „Pop Ladies“ vietoje besilaukiančios Oksanos Pikul-Jasaitienės priimta dainininkė Anžela Adamovič su scenos kolegėmis turės atsisveikinti. Natalijos Bunkės sprendimu, ji pašalinta iš grupės.

Tokį sprendimą „Pop Ladies“ lyderei teko priimti dėl nemalonių aplinkybių. Anžela buvo užtikta persirengimo kambaryje flirtuojanti su D.Zvonkumi. „Mes visos esame draugės, tačiau viskam yra tam tikros ribos. Anžela jas peržengė. Negaliu leisti, kad grupėje dėl asmeninių santykių kiltų nesutarimai, todėl esu priversta su ja atsisveikinti“, – Žmonės.lt kalbėjo N.Bunkė.

Flirtą pastebėjusi Deivydo žmona Katažina Zvonkuvienė kaip reikiant įsiuto ir iškėlė ultimatumą – grupėje liks arba ji, arba Anžela. „Neturėjau iš ko rinktis. Katažina – grupės senbuvė, be to, mano gera draugė. Anželą priėmėme norėdamos jai ir grupei gero, o teko nusivilti“, – sakė N.Bunkė.

Dar prieš pirmą naujos sudėties koncertą grupės merginos negailėjo Anželai komplimentų. „Anžela – labai šauni mergina, labai imli, atsakinga, profesionalė“, – tuomet Žmonės.lt sakė N.Bunkė pabrėžusi, kad jai įtikti nėra lengva ir tiek ji, tiek kitos merginos naujai narei kelia aukštus reikalavimus.

Apie naujos narės priėmimą „Pop Ladies“ kol kas negalvoja. „Geriau jau mūsų bus mažiau, bet be nesąmonių. Patys pagalvokit, kaip turi jaustis Katažina?“ – piktinosi N.Bunkė.

Akivaizdu, kad Natalija nenusiteikusi nuolaidžiauti. Savo koncertinę programą be Anželos kolektyvas atliko jau šeštadienį, kuomet viename iš Klaipėdos klubų pasirodė trise.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt