Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Remigijų Žiogą Bahamose pašiurpino vėžlių medžioklė

Remigijus Žiogas su žmona
Asmeninio albumo nuotr. / Remigijus Žiogas su žmona
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nuo vasario pabaigos po Šiaurės Amerikos žemyną keliaujantis R. Žiogas negalėjo patikėti, kai savomis akimis pamatė, kad dėl mėsos Bahamose medžiojami vėžliai.

Ne vieną europietį šokiruoti galintis vaizdas Bahamose – visiška norma. Didžiuliai vėžliai apversti kiautu žemyn, peilis įdurtas į kaklą. Vietiniai vyrai taip uždarbiauja – parduoda mėsą, o vėžlio kiautą – atskirai. Centrinėje Amerikoje vėžliena – pigi mėsa. „Vaizdas tikrai ne turistams. Jie medžioja tuos didžiulius vėžlius ir niekas jų nebaudžia!“ – apgailestauja R. Žiogas.

Laivu „Victory“ drauge su beveik 3000 turistų Bahamose keliavęs Žiogas pasakoja, kad šou programa ten vyksta visą parą, aptarnaujantis personalas, kurio laive apie 1000, labai stengiasi dėl turistų, juos gerbia. R. Žiogas sako buvęs labiausiai sužavėtas kino teatru laive po atviru dangumi: „Man kaip kino mėgėjui tai buvo nepakartojama.“

Su žmona Rovena ir kompanija keliaujantis vestuvių karaliumi pravardžiuojamas „Šok su manimi“ projekto finalininkas taip pat pasakoja dar kartą įsitikinęs, kad šiltuose kraštuose, ypač toliau nuo centro, kur mažiau turistų, Bahamose itin netvarkinga: „Privačiose salose ir paplūdimiuose viskas kaip iš paveikslėlių, tačiau vos šiek tiek toliau nuo centro – tikras šiukšlynas“, – apmaudo neslepia R. Žiogas. 

Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas su žmona
Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas su žmona

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt