Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

B. Willisas švenčia gimtadienį: 10 faktų, kurių nežinojote apie šią kino legendą

Bruce'as Willisas
ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas / Bruce'as Willisas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kovo 19 d. veiksmo filmų žvaigždei Bruce'ui Willisui sukako 63 metų. Gimtadienio proga skelbiame iki šiol negirdėtų faktų TOP 10 apie „Kieto riešutėlio“ franšizės pažibą.

Vaikystė. Aktorius, kurio tikrasis vardas yra Walteris Bruce‘as Willisonas, gimė 1955 m. kovo 19 d. Vakarų Vokietijoje. Jo mama buvo vokietė, o tėvas – amerikiečių karys. Į JAV šeima persikėlė, kai Bruce‘ui buvo dveji.

Mikčiojimas. Bruce‘as buvo veržlus ir draugiškas vaikas, tačiau kalbėdamas jis mikčiojo. Tik visai atsitiktinai jis atrado būdą, kaip įveikti mikčiojimą. Mokydamasis vidurinėje mokykloje Bruce‘as nuėjo į dramos būrelio perklausą – vos užlipus ant scenos mikčiojimas dingo. „Kai pasitraukiau nuo scenos, ir vėl pradėjau mikčioti. Tada pagalvojau, kad tai stebuklas, į kurį turiu investuoti“, - vėliau prisiminė B.Willisas.

Vida Press nuotr./Bruce'as Willisas (1985)
Vida Press nuotr./Bruce'as Willisas (1985)

Darbas. Baigęs mokyklą Bruce‘as dirbo daug atsitiktinių darbų: jis buvo Salemo atominės elektrinės apsaugininku, vairuotoju, privačiu tyrėju, barmenu.

Talentai. Prodiuserių dėmesį Bruce‘as patraukė po to, kai gavo pagrindinį vaidmenį televizijos seriale „Moonlighting“. Jame Bruce‘as ne tik vaidino, bet ir dainavo. 1987 m. jis išleido debiutinį albumą „The Return of Bruno“.

VIDEO: Bruce Willis - The Return Of Bruno Live Concert

Kietas riešutėlis. Bruce‘as galėjo taip ir netapti „kietu riešutėliu“. Jį išgarsinęs Džono Makleino vaidmuo pirmiausiai buvo pasiūlytas Arnoldui Schwarzeneggeriui ir Sylvesteriui Stallone. Tik po to, kai šios dvi Holivudo žvaigždės atmetė pasiūlymą, prodiuseriai kreipėsi į B.Willisą. Filmas jį išgarsino, tačiau pareikalavo brangios aukos – triukšmas filmavimo aikštelėje buvo toks didelis, kad jis beveik nebegirdi kairiąja ausimi.

Šeima. 1987 m. B.Willisas vedė aktorę Demi Moore, su kuria susilaukė trijų dukrų. Garsenybių santuoka sugriuvo 2000-aisiais. Vis dėlto buvę sutuoktiniai iki šiol palaiko gražius santykius. Bruce‘as net dalyvavo D.Moore ir Ashtono Kutcherio vestuvėse, kurios įvyko 2005-aisiais. Tuo tarpu 2009 m. Bruce'as ir pats atšoko vestuves - su modeliu Emma Heming jis susilaukė dukrų Evelyn Penn Willis ir Mabel Ray Willis.

Vida Press nuotr./Bruce'as Willisas su jaunėlėmis dukromis (2018)
Vida Press nuotr./Bruce'as Willisas su jaunėlėmis dukromis (2018)

Striptizas. 1996 m. Bruce‘as pasirodė televizijos laidoje „Late Show with David Letterman“, kad pareklamuotų D.Moore filmą „Striptizas“. Dėl žmonos B.Willisas televizijos studijoje pats sušoko striptizą.

Žaidimai. B.Willisas tapo pirmąja žvaigžde pasaulyje, įgarsinusia video žaidimą. Jis įgarsino ir sukūrė judesius žaidimo „Apocalypse“ herojui Trėjui Kinkeidui.

Draugai. Aktorius pasirodė šešiose „Draugų“ serijose, kur vaidino Reičel Gryn vaikiną. Už šį vaidmenį Bruce‘as pelnė „Emmy“ apdovanojimą.

Netesėtas pažadas. 2001 m. Bruce‘as viešai pareiškė, kad daugiau nebevaidins žiauriuose veiksmo filmuose, nebesutiks vaidinti pasaulio gelbėtojo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt