Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Avril Lavigne mėgaujasi milijonieriaus dėmesiu: tarp jų – rimtas romanas

Avril Lavigne ir Phillipas Phillipas Sarofimas
Vida Press nuotr. / Avril Lavigne ir Phillipas Phillipas Sarofimas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Avril Lavigne (33) ir Phillipas Sarofimas (32) – pora. Kartu jie pastebėti dar kovą, tačiau praėjusį šeštadienį abu nufotografuoti leidžiantys romantišką laiką Vakarų Holivude.

Iki šiol dvejas skyrybas ir keletą nesėkmingų romanų išgyvenusi kanadiečių dainininkė Avril Lavigne – nebevieniša. Moters širdį užkariavo milijonierius Philipas Sarofinas. Jis – vieno iš pasaulio milijardierių, verslininko Fayezo Sarofimo, sūnus.

Vida Press nuotr./Avril Lavigne ir Phillipas Sarofimas
Vida Press nuotr./Avril Lavigne ir Phillipas Sarofimas

Pirmą kartą Avril ir Phillipo santykiai iškilo į viešumą po jų romantiškų pasivaikščiojimų ir vakarienių Beverli Hilse, vėliau viskas tęsėsi ir šiuo metu įsimylėjėliai savo jausmų net nebando slėpti.

Vida Press nuotr./Avril Lavigne
Vida Press nuotr./Avril Lavigne

Kita vertus, naujasis A. Lavigne vaikinas meilės reikaluose jau patyręs ir taip pat turi spalvingą praeitį. Jis buvo vedęs Lori Krohn, su kuria iki šiol aiškinasi santykius. Manoma, kad dėl jų nutrūkusių santykių kaltas milijardieriaus susižavėjimas Avril Lavigne.

Bje, įdomu tai, kad prie turtingiausių pasaulio žmonių ne kartą priskirtas Phillipo tėvas apie jo gimimą prakalbo tik į viešumą iškilus jo ir darbuotojos santykiams. Tų santykių vaisius ir buvo naujasis Avril mylimasis.

Pati Avril taip pat ilgai kentėjo. Būdama jauna užkariavusi muzikos top‘ų viršūnes ji buvo ištekėjusi net du kartus. Pirmąjį už muzikanto Derycko Whibley (2006-2010 m.), o antrąjį už grupės „Nickelback“ lyderio Chado Kroegerio (2013-2015 m.).

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt