Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Austrijoje nutraukta „Madam Butterfly“ premjera su Merūnu Vitulskiu: anonimas pranešė apie bombą

Merūnas Vitulskis
Asmeninio albumo nuotr. / Merūnas Vitulskis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienį Austrijos Klagenfurto mieste turėjo įvykti G.Puccini operos „Madam Butterfly“ premjera. Jos laukė ir jai įtemptai ruošėsi solistas Merūnas Vitulskis, šioje operoje atliekantis B.F.Pinkertono partiją.

Tačiau premjeros vakarą netikėtai sugadino anonimo skambutis.

Kaip feisbuke pasakojo Merūnas, operą teko nutraukti pirmame jos veiksme. Solistas nepagailėjo karčių žodžių incidento kaltininkui ir pasidalijo vaizdo įrašu, kaip iš teatro pastato evakuojami žmonės.  

„Mūsų premjera prasidėjo ir baigėsi pirmame veiksme. Buvo telefoninis skambutis, arabiškai pasakyta, kad padėta teatre bomba, visi evakuoti, laukiam tęsinio... Norėtųsi „padėkoti“ KEIKSMAŽODIS!, KEIKSMAŽODIS!, kuris visų aktorių ir teatro laiko sąskaita be šeimų ir juodo darbo pasidarė sau nesveiką šventę...“, – feisbuke rašė Merūnas. 

Musu premjera prasidejo ir baigesi pirmame veiksme, buvo telefoninis skambutis, arabiskai buvo pasakyta, kad padeta teatre bomba, visi evakuoti , laukiam tesinio... Noretusi padekoti issigimeliui, avepizai kuris i visu aktoriu ir teatro laiko saskaita be seimu ir juodo darbo pasidare sau nesveika svente....Premiere was stop beacouse sameone call that in theatre same one put the bomb!Posted by Merunas Vitulskis on 2016 m. vasario 4 d.

Kol pareigūnai tikrino Klagenfurto teatro pastatą, Merūnas su kolegomis, apsivilkę teatriniais kostiumais, laiką leido miesto kavinėje. 

„Kaip ir aišku, apieškojo viską su šunimis, nieko nerado... Žodžiu, laukiu antros premjeros su patikrinimu iš anksto... Sakė, 15 metų nieko panašaus nebuvo...“, – pasakojimą apie incidentą užbaigė M.Vitulskis.

M.Vitulskio nuotr./Austrijos Klagenfurto miesto teatras
M.Vitulskio nuotr./Austrijos Klagenfurto miesto teatras
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt