Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Australų žiniasklaida: naujoji Sealo draugė Erica Packer laukiasi jo kūdikio

Sealas ir Erica Packer
Vida Press nuotr. / Sealas ir Erica Packer
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Britų dainininkas Sealas (52 m.) ir jo naujoji draugė australų dainininkė ir modelis Erica Packer (38 m.) kartu dar tik kelis mėnesius, bet pranešama, kad pora jau laukiasi kūdikio.

Australijos žurnalas „New Idea“ skelbia, kad Erica Packer laukiasi Sealo kūdikio – šis nėštumas esą buvęs neplanuotas, tačiau abu dėl to labai džiaugiasi.

„Jie devintame danguje, – sakė porai artimas šaltinis. – Nors savo romano jie nebeslepia dar tik keletą savaičių, bet iš tiesų jiedu tyliai draugavo jau kelis pastaruosius mėnesius. Tai (nėštumas, – red. past.) įvyko šiek tiek greičiau nei jie tikėjosi, bet jiems tai nesvarbu. Jiems abiem labai patinka būti tėvais ir jie nekantrauja susilaukti bendro kūdikio.“

„New Idea“ viršelis/Australijos žurnalas „New Idea“ skelbia, kad Erica Packer laukiasi Sealo kūdikio
„New Idea“ viršelis/Australijos žurnalas „New Idea“ skelbia, kad Erica Packer laukiasi Sealo kūdikio

Nauja Sealo mylimoji Erica Packer – buvusi turtingiausio Australijos žmogaus Jameso Packerio žmona ir trijų jo vaikų motina. Pora išsiskyrė 2013-aisiais, o šiuo metu Jamesas Packeris susitikinėja su scenos deive Mariah Carey.

Sealas su buvusia žmona supermodeliu Heidi Klum turi tris biologinius vaikus. Jis taip pat yra įsivaikinęs Heidi Klum dukrą iš ankstesnių jos santykių, kurią augino nuo pat gimimo.

Dainininkas kol kas dar nei nepatvirtino, nei paneigė kalbų apie savo naujosios draugės nėštumą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt