Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Princesės Margaret ir jos narkotikų tiekėjo istorija: nutraukta byla, dingo įrodymai

Jungtinės Karalystės princesė Margaret
„Scanpix“ nuotr. / Jungtinės Karalystės princesė Margaret
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jungtinės Karalystės monarchės Elizabeth II sesuo princesė Margaret ne tik nevengė išgerti, rūkyti cigarečių, lankytis vakarėliuose, bet ir vartojo kokainą. Nors apie laisvamanišką princesės būdą buvo kalbama jau senokai, iki šiol nebuvo aišku, iš kur karališkosios šeimos narė gaudavo narkotinių medžiagų.

Informatoriai iš policijos teigia, kad linksmybes mėgusi princesė Margaret kokaino gaudavo iš televizijos šou besikaudavusio imtynininko, rašo dailymail.co.uk. Imtynininko tapatybė nėra viešai atskleista, tačiau policijai pavardė yra žinoma.

„Tai dar nereiškia, kad mes įsivaizdavome save spiriančius Kensingtono rūmų duris su apkaustytais batais. Vis dėlto Margaret lydėjo vakarėlių princesės reputacija“, – prisiminė informatorius.

Pasak neįvardinto pareigūno, gavę įrodymų dėl kokaino tiekimo princesei, policininkai ėmė kurti planą, kaip pateikti kaltinimus. Vis dėlto vadovybė nurodė tyrimą sustabdyti.

Vida Press nuotr./Jungtinės Karalystės princesė Margaret
Vida Press nuotr./Jungtinės Karalystės princesė Margaret

Jungtinės Karalystės policija bandė apsaugoti princesės Margaret reputaciją ir, savaime suprantama, išvengti tarptautinio skandalo. Todėl pareigūnų surinkta informacija prapuolė, jiems buvo liepta daugiau nebetirti šios bylos.

„Mums niekas nieko nepaaiškino, tai buvo vienas tų „žinok savo vietą“ atvejų“, – sakė informatorius.

Kadangi tyrimas buvo nutrauktas anksčiau nei dera, pareigūnai taip ir neišsiaiškino, ar kaltinimai dėl kokaino buvo pagrįsti.

Karališkoji šeima atsisakė komentuoti naująją informaciją apie princesę ir jos narkotikų tiekėją. Vis dėlto tai nėra pirmasis kartas, kuomet žiniasklaidoje pasirodo kalbos apie princesę Margaret ir narkotikus.

Princesė Margaret mirė 2002-aisiais, sulaukusi 71 metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt