Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsikratyti 20 kilogramų „Šuolio“ dalyviui aktoriui Andriui Žiurauskui padėjo ne dieta, o miegas

Adrius Žiurauskas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Adrius Žiurauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienio vakarą į Kauno karininkų ramovę, kur vyko šuolių į vandenį veteranų klubo „Salto“ susitikimas, atvykę tiek pirmojo, tiek netrukus eteryje startuosiančio antrojo TV3 projekto „Šuolis“ dalyviai pastebėjo gerokai pasikeitusias aktoriaus, laidų ir renginių vedėjo Andriaus Žiurausko kūno formas.

Pauliaus Makausko nuotr./Andrius Žiurauskas filme „Redirected / Už Lietuvą!“
Pauliaus Makausko nuotr./Andrius Žiurauskas (jaunikis) filme „Redirected / Už Lietuvą!“

„Na, svoris nukrito. Bet nei treniruotės besirengiant „Šuoliui“, nei dietos čia įtakos neturėjo“, – neabejojo pašnekovas. Netrukus jis taps vienu iš vienuolikos asmenų, siekiančių geriausio šuolininko vardo televizijos projekte.

A.Žiurauskas tvirtino nė neįtaręs, kad ilgą laiką sirgo miego apnėja. Dėl to jis negalėdavo pailsėti naktį, o dieną nuovargį malšindavo maistu. „Galvodavau, kad trūksta energijos ir, norėdamas jos gauti, privalau pavalgyti“, – sakė pašnekovas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Filmo „Nepatyręs“ personažo Mareko penis – vienas ilgiausių pasididžiavimų kino istorijoje

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka

Tyrimai aktoriui atlikti prieš maždaug pusantrų metų. Nuo to momento jis ėmė gydytis ir jau kuris laikas puikiai išsimiega. Todėl, anot A.Žiurausko, kūno apimtys ėmė kisti savaime.

A.Žiurauskas sakė nuo diagnozės paskelbimo iki dabar numetęs 23 kilogramus. Tačiau apie tai, kiek prieš kelis metus svėrė, nešneka.

„Tiek, kiek svėriau tuomet, buvo asmeninis rekordas. Dietų niekada nesilaikiau. Bet ir tokio antsvorio niekuomet neturėjau“, – užsiminė antrojo „Šuolio“ sezono dalyvis, pridurdamas, jog projekte dalyvaus ne todėl, kad nori išmokti atlikti įspūdingus šuolis, bet būdamas tikrų tikriausias avantiuristas.

Kartu su juo šeštadienį leido ir būsimi „Šuolio“ konkurentai: aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė, bušido čempionas Remigijus Morkevičius.

Patarimų „Šuolio“ naujokams negailėjo nauja šukuosena pasipuošęs televizijos laidų vedėjas ir verslininkas Gediminas Juodeika, pirmojo projekto nugalėtoja šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius.

„Svarbiausia, kad nebūtų traumų ir į ausis patektų kuo mažiau vandens“, – linkėjo G.Juodeika.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt