Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Atšaukus Boriso Moisejevo ir Peterio Marvey šou, bilietų pirkėjai kol kas neatgauna pinigų

Borisas Moisejevas
Asmeninio albumo nuotr. / Borisas Moisejevas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Airido Karpavičiaus vadovaujama renginių organizavimo kompanija „Muzikos industrija“ praėjusių metų pabaigoje atšaukė net du pasirodymus Lietuvos miestuose – šveicarų mago Peterio Marvey šou ir rusų dainininko Boriso Moisejevo koncertą. Bilietus į minėtus renginius Vilniuje ir Kaune platinusi bendrovė „Tiketa“ informuoja, kad pajamomis už bilietus šiuo metu disponuoja kompanijos „Muzikos industrija“ vadovybė, kuri kol kas negrąžina pinigų už parduotus bilietus į atšauktus šou.

Tarpininkaudami tarp renginių organizatorių ir bilietų pirkėjų, „Tiketos“ atstovai tvirtina, kad įsipareigoja daryti viską, kad padėtų bilietų pirkėjams susigrąžinti pinigus iš renginių organizatorių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Andrius Žiauberis
G.Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./ Andrius Žiauberis

„Neįvykus renginiams pinigų gražinimas už bilietus visuomet priklauso nuo organizatorių valios, nes jie disponuoja pajamomis, surinktomis iš bilietų pardavimo. Kiekvieną savaitę atsiskaitome su visais renginių organizatoriais, o tos lėšos jų panaudojamos renginių kaštams padengti.

Tokiu principu veikia visas Lietuvos pramogų verslas. Kadangi esame tik tarpininkai tarp renginių organizatorių ir bilietų pirkėjų, siekdami padėti atgauti pinigus, pirmiausia, turime juos susigrąžinti iš renginių organizatorių. Darysime viską, kad mūsų pirkėjai atgautų pinigus iš „Muzikos industrijos“, – sako „Tiketa“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Jis pridūrė, kad renginių organizatoriams nebendradarbiaujant su „Tiketa“, konfliktas tarp pirkėjų ir renginių organizatorių bus patikėtas spręsti teismui.

Mago Peter Marvey pasirodymai Lietuvoje buvo planuojami gruodžio 19, 26 ir sausio 6 dienomis Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. B.Moisejevo koncertai organizuoti gruodžio 16 ir 17 dienomis Vilniuje ir Klaipėdoje. „Tiketa“ platino bilietus į pasirodymus Vilniuje bei Kaune.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt