Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Atlikėjas Arvydas Martinėnas-Vudis keliauja po Indiją: „Dešimt metų neturėjau atostogų“

Arvydas Martinėnas-Vudis Indijoje
Asmeninio albumo nuotr. / Arvydas Martinėnas-Vudis Indijoje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkas Arvydas Martinėnas-Vudis (31) jau savaitę mėgaujasi atostogomis Indijoje – atlikėjas prisipažino, kad poilsio jis tikrai nusipelnė, mat bemaž dešimt metų nebuvo, kaip pats sako, normaliai atostogavęs.

Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis Indijoje
Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis Indijoje

Žmonės.lt kalbintas Vudis pasakojo, kad Indijoje vieši pirmąkart, tačiau patikino, kad tikrai ne paskutinį. „Į Indiją atvažiavau atsipalaiduoti ir paatostogauti, kadangi nepamenu, kada buvau išvažiavęs tikrų atostogų. Skaičiuoju jau dešimtus metus be jų, nes esu visiškas darboholikas. Norėjau keliauti būtent į Indiją, į didingą šalį, kur puikus oras, gera aura bei nuostabi gamta“, – apie sprendimą pasirinkti atostogoms Indiją sakė Vudis.

Tik atvykęs į Mumbajų atlikėjas neteko žado dar oro uoste – šis atrodė tarsi iš fantastinių filmų, nuostabą sukėlė ir Indijos kvapas. „Pirmas įspūdis tik išėjus iš oro uosto buvo Indijos kvapas: kvepėjo kaip baseine ar saunoj – tai maloniai nuteikė atskridus iš Lietuvos, kurioje tuo metu buvo penki laipsniai šalčio. Nustebino ir Mumbajaus oro uosto grožis – jis įspūdingas, man priminė didžiulį kosminį laivą“, – juokėsi pašnekovas.

Įsikūręs jis tą patį vakarą patraukė apžiūrėti naktinio Mumbajaus – pasivaikščiojo po miestą, susipažino su naktiniu gyvenimu. „Miestas iš tiesų be galo įspūdingas“, – nedaugžodžiaudamas patikina.

Asmeninio albumo nuotr./Vudžio kelionės Indijoje akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Vudžio kelionės Indijoje akimirka

Įkvėptas indiškos muzikos

Ne vienerius metus dainuojantis Vudis Indijoje suskubo susipažinti su vietinių mėgstama muzika, jų talentais. Atlikėjas atviravo, kad pasisėmė įkvėpimo, kas, tikėtina, pasimatys jo paties kūryboje.

„Pirmoji pažintis su Indija buvo iš muzikinės pusės: per pirmas tris dienas aplankiau penkis koncertus ir pažindinausi su tradicine klasikine indų muzika. Bene didžiausią įspūdį paliko Shiv Kumar Sharma koncertas – jis yra pats žymiausias pasaulyje žmogus-instrumentalistas, įvaldęs instrumentą „Santoor‘ą“. Ne tik jo, bet ir kiti koncertai buvo įspūdingi. Jų įkvėptas planuoju įrašyti naują savo kūrinį hindi kalba“, – puse lūpų apie planus grįžus iš kelionės užsiminė atlikėjas.

Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis Indijoje
Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis Indijoje

Atrasti savo Indiją

Dainininkas tikino, kad Indija susižavėjo ir neabejoja, kad čia dar sugrįš. Svarstantiems apie šią šalį jis pataria neturėti išankstinio nusistatymo – anot jo, Indija yra labai įvairiaspalvė, todėl kiekvienas ją pamatys taip, kaip norės.

„Vykti į Indiją apsisprendžiau gana greitai – sausio pabaiga ir vasario pradžia beveik kiekvienais metais būna ne tokia darbinga, kaip įprasta, todėl ir susiplanavau sau šią kelionę. Visiems, susiruošusiems į Indiją, patarčiau neturėti išankstinio nusistatymo ir lūkesčių, nes kiekvienas žmogus ją pamatyti gali kitaip: nuo svaiginančios prabangos iki badančio akis skurdo. Palinkėčiau visiems pažinti tą gražiąją Indiją, kuri nuostabiai švyti ir iš tiesų palieka gilų įspūdį, o vargingai gyvenančių žmonių yra visame pasaulyje, todėl Indija – ne išimtis. Gal tik tasai skurdas čia labiau matosi, nes tiek turtingi, tiek vargšai gyvena vienas kito kaimynystėje. Linkiu visiems keliaujantiems atrasti tai, kas juos žavi ir kas jiems yra įdomu, juk visi esame skirtingi, todėl kas patinka man, nebūtinai turi patikti kitam“, – teigė pašnekovas.

Atlikėjas džiaugėsi, kad jam susipažinti su Indija padeda vietinis gyventojas, todėl jis gali kur kas giliau pažinti šalį. „Iki šiol mano žinios apie Indiją buvo tik iš lietuvių keliautojų laidų bei vieno kito draugo pasakojimų, tačiau atvykęs čia vis tiek nustebau: Indija nuostabi. Džiaugiuosi, kad galiu savo akimis pamatyti ir visa širdimi pajausti nuostabią, didingą kultūrą, muzikalią ir beprotiškai skanią Indiją. Džiugu, kad su šia šalimi mane supažindina tikras, mylintis ir gerbiantis savo tėvynę indas, su kuriuo iš tiesų susidraugavome“, – šypteli Vudis.

Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis Indijoje
Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis Indijoje

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt