Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Atlikėja Saulenė Chlevickaitė tapo modeliu

Saulenė Chlevickaitė
„First Baltic Models“ nuotr. / Saulenė Chlevickaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Saulenei Chlevickaitei – tik 24-eri, o ji jau turi solidų veiklos bagažą. Žmonės ją atpažįsta kaip dainininkę iš televizijos projektų „Lietuvos balsas“ ir „Žvaigždžių duetai“, tačiau ji taip pat kuria savo kūrybos dainas, yra pritariantis žinomų lietuvių atlikėjų balsas, tęsia magistratūros studijas bei aktyviai organizuoja koncertus. Tačiau visai neseniai Saulenė paragavo ir modelio duonos bei tikisi išbandyti jėgas mados pasaulyje.

Kaip sako S.Chlevickaitė, jos siela vis trokšta išbandyti kažką naujo ir nepatirto, todėl gavusi įdomų pasiūlymą jį dažniausiai priima. Taip atsitiko ir su jos naująja fotosesija. Saulenė buvo pastebėta modelių agentūros „First Baltic Models“ ir buvo pakviesta tapti modeliu.

„Kadangi turimos nuotraukos jau gerokai pasenusios ir neatspindi manęs dabar, žinoma, sutikau“, – sakė Saulenė, nė neįtardama, kad tai gali būti daugiau negu fotosesija.

„Atvykusios į fotosesija su modelių agentūros direktore Veronika juokėmės, kad Azijos rinkai mano didelės akys turėtų patikti, nes jų komiksų herojai visada pasižymi didelėmis akimis, – pasakojo mergina. – Kadangi mados pasaulis yra labai savotiškas ir turi savų subtilybių, man buvo labai įdomu išgirsti žmogų, turintį jame patirties.“

Asmeninio albumo nuotr./Saulenė Chlevickaitė
Asmeninio albumo nuotr./Saulenė Chlevickaitė

Kaip pasakojo atlikėja, ji apie modelio karjerą niekad negalvojo. Ji labai nustebo, kai jos nuotraukos socialiniame tinklalapyje sulaukė didelio dėmesio ir vėliau ji sulaukė pasiūlymų fotosesijoms.

Saulenė jau yra šios modelių agentūros veidas, o dabar bandys savo jėgas kaip modelis. Šiuo metu Saulenė laukia pasiūlymų iš užsienio. Modelių agentūros direktorė Veronika tikisi, jog greitu metu Saulenė įsižiebs ne tik kaip atlikėja, bet ir kaip modelis, kurios grožis bei sugebėjimai bus įvertinti užsienyje.

Asmeninio albumo nuotr./Saulenė Chlevickaitė
Asmeninio albumo nuotr./Saulenė Chlevickaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt