Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aštuntą mėnesį nėščia Lina Tupikovskienė seriale vaidino psichologę – save pačią

 Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė
Vytauto Pilkausko nuotr. / Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorė ir psichologė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė (34) gyvena ramiu laukimu – aštuntą mėnesį besilaukianti moteris džiaugsmingai laukia ateinat į pasaulį antrosios atžalos. Kiek nurimusią jos kasdienybę praskaidrino netikėtas pasiūlymas nusifilmuoti seriale: jame jai teko vaidinti ne ką kitą, o... save pačią.

Moteris nusifilmavo keliose LNK serialo „Gyvenimo receptai“ scenose. „Man teko vaidinti psichologę, kitaip tariant – pačią save. Pas mane į konsultaciją atėjo Linos Rastokaitės personažė Brigita ir jos sutuoktinis Tomas (akt. – Ridas Žirgulis) – jiedu ateina pas mane gelbėdami savo santykius“, – Žmonės.lt sakė Lina.

Aštuntą mėnesį besilaukiančiai moteriai tai nebuvo kliūtis filmuotis, o ir nėštumo slėpti neprireikė. „Manau, kad ekrane nėštumas matysis, šįkart jo neslėpėme. Tarkim, „Rezidentuose“ jį užmaskavome“, – šypsojosi L.Bražinskaitė-Tupikovskienė.

Pasiteiravus, kokį įspūdį paliko tai, kad teko vaidinti psichologę, Lina teigė, kad buvo išties įdomu, tačiau kartu ir keista – scena seriale kiek skyrėsi nuo realaus gyvenimo, todėl jai teko pabūti „kiek kitokia psichologe“.

„Buvo iš tiesų įdomi patirtis, nes dažniausiai tenka vaidinti visai kitokius personažus – nuo šventuolės mergelės iki aktyvios moters. Vis dėlto, sunkiau buvo suvaidinti psichologę – savo antrąją profesiją, mat sceną šiek tiek „patirštinome“, teko vaidinti tai, ko realiai psichologas nedaro. Seriale parodyta konsultacija pas psichologę ne visai atspindi tikrąją realybę – iš tikrųjų konsultuodama žmones aš elgčiausi santūriau, nerodyčiau tokių reakcijų. Žiūrovams pateikėme linksmesnę psichologo konsultacijos interpretaciją, kad jiems būtų įdomiau žiūrėti“, – juokėsi L. Bražinskaitė-Tupikovskienė

Asmeninio albumo nuotr./ Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė filmuojant sceną psichologės kabinete
Asmeninio albumo nuotr./ Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė filmuojant sceną psichologės kabinete
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Psichologija
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt