Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Astos Baukutės sukeltas skandalas – ir Rusijos portalų akiratyje

Asta Baukutė
Stop kadras/15min / Asta Baukutė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorės Astos Baukutės skandalas, kai LRT televizijos muzikiniame žaidime „Atspėk dainą“ ji parodė Hitlerį vaizduojančius gestus, neliko nepastebėtas ir Rusijoje.

Rusijos portaluose pasirodė žinutės apie penktadienio vakarą aktorės A.Baukutės sukeltą skandalą. Tai, kad LRT eteryje ji parodė Hitlerį vaizduojančius gestus, Rusijos žiniasklaidai buvo ypač palanki proga visiems priminti apie „fašistus“ lietuvius.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Asta Baukutė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Asta Baukutė

Rusijos portalai paviešino informaciją apie A.Baukutės išsišokimą. Juose atpasakojama skandalo esmė, pridėtas LRT generalinio direktoriaus pavaduotojo Rimvydo Paleckio paaiškinimas, keli sakiniai apie A.Baukutės biografiją ir kūrybinius pasiekimus.

Rusijos portale newsru.com buvo teigiama, kad „kai kurie ekspertai“ siūlo sankcijas visam LRT kanalui. Tiesa, kokie tie ekspertai – jie nepaaiškino.

„Lietuvoje Seimui pavaldi Radijo ir televizijos komisija periodiškai sustabdo rusiškų kanalų transliaciją. Pavyzdžiui, neva už diskusijų programose užfiksuotus „neapykantos kurstymo ir karo propagandos atvejus“ trims mėnesiams uždrausta kanalo „RTR Planeta“ transliacija. Kai kurie ekspertai siūlo analogiškas sankcijas pritaikyti ir LRT kanalui“, – rašoma newsru.com.

Po penktadienį vakarą pasirodžiusios laidos feisbuke iškart pasirodė šio epizodo įrašas, kuriame A.Baukutė rodė Hitlerį vaizduojančius gestus. Internautai kėlė klausimą, ar dera LRT eteryje rodyti tokius gestus, juolab, kad laida ne tiesioginė, o sumontuota.

Netrukus muzikinė laida „Atspėk dainą“, kurioje įvyko šis incidentas, buvo pašalinta iš TV programos. LRT vadovai pareiškė nutraukiantys ryšius su laidą kūrusia kompanija.

Laidos „Atspėk dainą“ stop kadras/15min/Asta Baukutė
Laidos „Atspėk dainą“ stop kadras/15min/Asta Baukutė

TAIP PAT SKAITYKITE: LRT eteryje Hitlerio gestus parodžiusi Asta Baukutė sukėlė skandalą: laida „Atspėk dainą“ sustabdyta

TAIP PAT SKAITYKITE: LRT po skandalingos laidos „Atspėk dainą“ nutraukė ryšius su jos kūrėjais: „Pasitikėjimas sulaužytas“

TAIP PAT SKAITYKITE: Austėja Landsbergienė „Dviračio šou“ prašo, kad jos nebeparodijuotų skandalą sukėlusi Asta Baukutė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt