Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Asta Valentaitė mėgavosi menišku vakarėliu: „Renginiuose be jokios minties manęs nepamatysite“

Asta Valentaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vakarėlio akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio vakarą madingame sostinės bare „Glory Bar by Stikliai“ vyko vasaros terasos atidarymas, į kurį atvyko visas būrys vasariškai nusiteikusių žinomų žmonių. Vakarėlis – su ypatingu meno prieskoniu, mat renginyje buvo pristatyta įspūdinga „print“ („limited editions prints“) paveikslų kolekcija.

Kad stilingą Vilniaus naktinį gyvenimą iš tiesų galima suderinti su menu patvirtino ir į vakarėlį atvykęs gausus būrys žinomų žmonių: Asta Valentaitė, Mantas Petruškevičius, Simona Starkutė, Elle Grigaitis, Aistis Mickevičius, Marija Palaikytė, Vida Ramaškienė ir kiti.

Kaip teigė „Juškus gallery“ savininkas Donatas Juškus, meno paroda madingame sostinės bare – tai ne tik galimybė susipažinti su tautiečiais kūrėjais bei jų darbais, bet ir puikiai praleisti laiką su bendraminčiais.

„Tokią vietą pasirinkome tam, jog kiekvienas vertinantis ir mylintis meną galėtų pasigrožėti šiais aukštos kokybės spausdintais paveikslais. Tai puiki alternatyva, opcija norint papuošti savo namus ar galeriją. Ši paroda – naujausia, tad tokiu neįprastu būdu ją galės išvysti dar daugiau žmonių. Šįkart svečius stebinsime prieškariniais kubistiniais meno kūriniais“, – sakė D.Juškus.

Žmonės.lt kalbinta viena ryškiausių vakaro viešnių – Asta Valentaitė – patikino, kad menas ir siautulingi vakarėliai tikrai gali derėti, tereikia, kad vakarėlio vieta ir tematika derėtų su pasirinkta meno rūšimi.

„Niekada nevaikštau į bet kokius vakarėlius, kad juose būtų galima tiesiog išgerti ar pasivaišinti – man svarbiausia bendravimas, kad gali sutikti bendraminčių, išgirsti ar pamatyti kažką naujo. Vakarėliuose, kuriuose nėra jokios temos ar minties, manęs tikrai nepamatysite“, – patikino Žmonės.lt kalbinta A.Valentaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vakarėlio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Asta Valentaitė ir Segejus Troščenkovas

Stilistė pasakojo, kad užsienyje jai ne kartą teko lankytis įvairiuose renginiuose, kuriuose menas apjungiamas su naktinėmis linksmybėmis. „Tai nėra naujiena, džiugu, kad ir Lietuvoje yra tokių vietų, kur vyksta įdomūs renginiai“, – šyptelėjo Asta.

Vakarėliui ji pasipuošė išskirtiniu ryškiai oranžiniu švarku. Ją pamačiusios bičiulės dalijo komplimentus, kad ši atrodo nuostabiai ir šviečia jau iš tolo. „Švarkelis – Juozo Statkevičiaus, jau keletą metų jį turiu, beveik vintažinis jau“, – juokėsi A.Valentaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt