Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Asta Valentaitė: „Dažnai prisimenu senelius, pas kuriuos prabėgo ne viena graži vaikystės diena“

Asta Valentaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Asta Valentaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ prisijungė ir stilistė Asta Valentaitė.

Socialiniame tinkle paviešinusi  savo nuotrauką su minėtais marškinėliais A.Valentaitė parašė:

„Dažnai prisimenu savo šviesaus atminimo senelius, pas kuriuos prabėgo ne viena graži mano vaikystės diena: Sibiro tremtį išgyvenusius, skaistaus veido močiutę Aldoną ir senelį Joną. Religingąjį senelį Antaną.

Džiaugiuosi, kad šalia manęs vis dar yra ir mūsų šeimos numylėtinė močiutė Aldona: žaviuosi jos šmaikštumu, gera nuotaika ir stiprybe. Ji išaugino penkis vaikus ir turi visą būrį ją gerbiančių anūkų.

Tačiau ne visi senoliai yra apgaubti artimų žmonių dėmesiu, šiluma ir rūpesčiu... Vargas ir vienatvė – pasaulio pamirštų senelių kasdienybė.

Labai visus raginu prisidėti prie kilnios „Maltiečių sriubos“ akcijos ir palaikyti skurstančius senelius www.maltieciusriuba.lt paaukodami 1417 numeriu – 1,45 eurus arba 1418 – 2,90 eurus. Pagalvok, juk TU irgi kažkada būsi senas...“

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ yra didžiausias Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas.

Už šios akcijos metu surinktas lėšas savanoriai visoje Lietuvoje globoja net 2302 vienišus senukus. Iš 2014 m. akcijos metu surinktų lėšų šiais metais 17-oje miestų maltiečiai išdalino daugiau kaip 95 000 karšto valgio porcijų, papildomai nuvežė daugiau nei 10 000 sauso maisto davinių. 10 miestų savanorės globojo ypatingos priežiūros reikalaujančius senjorus, 5 miestuose veikė maltiečių Senjorų klubai.

Kiekvienas, norintis prisidėti prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“, tai gali padaryti skambindamas trumpaisiais numeriais:

•    1417 – 1,45 Eur
•    1418 – 2,90 Eur

Daugiau informacijos: www.maltieciusriuba.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Asta Valentaitė
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt