Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Asmik Grigorian: „Nežinau, ar neužriečiau nosies“

Asmik Grigorian
Renginio organizatorių nuotr. / Asmik Grigorian
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Operos solistė Asmik Grigorian, užaugusi soprano Irenos Milkevičiūtės ir tenoro Gehamo Grigoriano šeimoje, didžiąją laiko dalį tėvams koncertuojant praleidusi užkulisiuose, pripažįsta, kad jei ne tėvai, galbūt šiandien ji būtų pasukusi kitu gyvenimo keliu.

„Aš manau, kad visi mes turime pasirinkimą. Tačiau mano kelias buvo gana stipriai nupaišytas, juo ir nuėjau. Daug mačiau, ir to bėgimo buvo daug. Juk ne viskas teatre visada būna gražu ir malonu“, – Žinių radijo laidoje „Prie pietų stalo“ pasakojo žinoma solistė.

Moteris pripažįsta, kad ji jau nuo pat mažumės buvo užsispyrusi ir nepriklausoma, tad niekada nesistengė pasinaudoti garsių tėvų vardais. „Greičiau nuo to bėgau“, – tikino atlikėja. „Tačiau šiaip ar taip tėvų patirtis ir pavardė man padėjo“, – pridūrė A.Grigorian.

Tik pirmas apdovanojimas gali būti vertingas

Gana anksti įvertinta net dviem „Auksiniais scenos kryžiais“, atlikėja teigė nežinanti, ar neužrietė nosies. „Mes retai kada tai pastebime. Labiau pastebi tie, kurie yra šalia“, – šypsojosi operos solistė.

Jos teigimu, tik pirmasis apdovanojimas gyvenime sukelia didesnes emocijas, o visi kiti tarsi tampa įprastais.

Prakalbus apie televizinius projektus, kuriuose atlikėja nedalyvauja, ji patikino, kad jos požiūris į juos – blogas.

„Labai blogai. Visų pirma, tai jau yra atsibodę iki negalėjimo, visų antra, aš nesuprantu, ką tai duoda. Aš net rimtų konkursų nemėgstu, nes niekada nesupratau varžytuvių esmės. Tai televizinių – tuo labiau nesuprantu“, – patikino atlikėja.

Ne aplinka svarbiausia

Daug keliaujanti atlikėja tikino, kad šiuo metu ji gyvena svetur ir tuo pačiu niekur. A.Grigorian save laiko prie vienos vietos neprisirišančiu žmogumi, tačiau savais namais ji vis vien laiko gimtinę.

„Vilniuje yra mano namai, nes čia auga mano sūnus“, – tikino atlikėja. „Aš prisirišu prie žmonių, aš pasiilgstu jų, tad jei jie yra su manimi, nesvarbu, kuriame pasaulio taške aš esu“, – teigė moteris.

Visi vaidmenys – skirtingi

„Vilnius City Opera“ kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ketvirtadienio vakarą žiūrovams pristatė aistrų kupiną Giacomo Puccini operą „Manon Lesko“. Pagrindinį – Manon  – vaidmenį atliko dainininkė Asmik Grigorian, kuri pasakojo, kad jos partija šiemet skambės kitaip.

„Iš esmės kiekvienas spektaklis būna skirtingas. O nuo praėjusių metų aš padariau gal bent penkis naujus pastatymus. Kiekvieną kartą tu išeini vis kitoks, su visai kita patirtimi. Matyt, kiekvienas solistas dirba skirtingai. Aš esu labai priklausoma nuo partnerio.“

Asmik pripažino, kad su skirtingais partneriais ir dainavimas visada būna kitoks: „Be abejo. Juk tai skirtingos spalvos, kitas žmogus, kiti jausmai, kiti judesiai ir visa tai labai veikia.“

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Asmik Grigorian
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt