Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Asmeninio bankroto siekiančiai Sandrai Chlevickaitei – gera žinia iš teismo

Sandra Chlevickaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Sandra Chlevickaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme vėl atversta TV projektų dalyvės, atlikėjos, 1996-ųjų Mis Lietuvos Sandros Chlevickaitės byla: moteris siekė fizinio asmens bankroto iškėlimo.

Trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme šioje byloje paskelbtas sprendimas: S.Chlevickaitė pasiekė savo ir jai leista bankrutuoti.

„Teisėja patvirtino prašymą, paskelbtas bankrotas“, – Žmonės.lt sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė spaudai Guoda Paužaitė.

Tiesa, pati S.Chlevickaitė teismo sprendimo išklausyti į teismą neatvyko.

Žmonės.lt primena, kad praėjusių metų spalį S.Chlevickaitės byla pasiekė teismą: tiesa, tada ji nepradėta nagrinėti, mat moteris posėdžio metu pareikalavo, kad jie nebūtų vieši, taip pat prašė laiko, kad galėtų susirasti jai atstovausiantį advokatą. Teisėja Margarita Ambrazaitienė jos prašymą tenkino, todėl byla buvo atidėta ir jos nagrinėjimas perkeltas už uždarų durų.

Neturi iš ko mokėti

Žmonės.lt primena, kad S.Chlevickaitė apie apsisprendimą skelbti asmeninį bankrotą prabilo dar praėjusių metų rugsėjo pradžioje.

„Palinkėčiau visiems taip pasielgti tokioje situacijoje – dėl savo šventos ramybės. Tai nėra lengva, bet nematau kitos išeities. Buvo laikas, kai paskolas dalino į kairę ir į dešinę, todėl aš patekau tarp tų žmonių, susigundžiusių paimti didelę paskolą. Prieš krizę pasiėmiau labai didelę paskolą – kiek mažiau nei milijoną litų – ir dabar, pati viena augindama vaikus, nebegaliu jos išmokėti“, – tuomet Žmonės.lt sakė S.Chlevickaitė.

Moteris augina du sūnus – vyresnėlį iš santykių su buvusiu krepšininku Šarūnu Marčiulioniu ir jaunesnįjį, kurio susilaukė su hiphopo atlikėju Andriumi Glušakovu-Pushu.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Sandra Chlevickaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Sandra Chlevickaitė

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt