Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Arūno Valinsko debiutą teatre vertino ir Nerijus Juška su sužadėtine Agne Jurgilaite

Nerijus Juška su sužadėtine
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Spektaklio „2 smegenų istorija“ premjeros svečiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio vakarą „Domino“ teatre Vilniuje vyko Sakalo Uždavinio režisuoto spektaklio „2 smegenų istorija“ premjera. Naujausio režisieriaus darbo, o taip pat ir vaidmenį čia sukūrusio Arūno Valinsko debiuto teatro scenoje įvertinti susirinko gausus garsenybių būrys.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Lina Rastokaitė ir Arūnas Valinskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Lina Rastokaitė ir Arūnas Valinskas

Ketvirtadienio vakarą teatre praleisti nusprendė būrys žinomų žmonių.

Tai Kostas Smoriginas, Deividas Meškauskas, Kristina Kaikarienė, Aušra Štukytė, Eglė Jackaitė, Linas Zareckas, Žilvinas Grigaitis, Danguolė Stachura, Birutė Dambrauskaitė ir kiti. 

Spektaklio nepraleido ir ką tik susižadėję baleto šokėjas Nerijus Juška ir jo mylimoji, ekonomistė Agnė Jurgilaitė. Spalį pirmagimio susilauksiantys įsimylėjeliai žinią apie sužadėtuves pranešė vos prieš savaitę. 

Apie spektaklį

Spektaklio „2 smegenų istorija“ režisierius Sakalas Uždavinys teatro scenai pritaikė garsaus JAV santuokos konsultanto Marko Gungoro per daugybę praktikos metų surinktus pastebėjimus apie vyrų ir moterų santykių ypatumus, kurie pasižymi ne tik šmaikščiomis įžvalgomis, bet ir praktiškai paaiškina, kodėl vyrai ir moterys tuos pačius dalykus suvokia skirtingai ir dažnai tarpusavyje nesusikalba.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas

Vaidinti režisierius pakvietė žinomus žmones, kuriuos suskirstė į poras – Ingą Valinskienę ir Algį Ramanauską bei Liną Rastokaitę ir teatro scenoje debiutavusį Arūną Valinską. 

Ypač svarbiu spektaklio akcentu tapo interaktyvi scenografija, Maskvos menininkų sukurta pasinaudojant šiuolaikinių technologijų galimybėmis. Ji leido žiūrovams pamesti aiškią ribą tarp realybės ir iliuzijos, bei visu vyrišku ar moterišku protu pasinerti į jaudinančią ir intriguojančią kelionę po priešingos lyties pasaulį.   

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt