Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Artimieji neleis Bobbi Kristinai Brown mirti tą pačią dieną kaip ir jos motina Whitney Houston

Whitney Houston su dukra Bobbi Kristina Brown (2011 m.)
AOP nuotr. / Whitney Houston su dukra Bobbi Kristina Brown (2011 m.)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienį bulvarinėje žiniasklaidoje pasklido informacija, kad jau daugiau kaip 10 dienų į komą panirusi Bobbi Kristina Brown (21 m.) nuo gyvybę palaikančių aparatų bus atjungta per jos motinos Whitney Houston trečiąsias mirties metines – vasario 11-ąją. Tokias kalbas merginos tėvas Bobby Brownas iš karto paneigė.

Per savo advokatą Christopherį Browną dainininkas tokius gandus pavadino „nepaprastai baisiais ir neatitinkančiais tikrovės“ ir užtikrino, kad su jų skleidėjais bus atitinkamai išsiaiškinta kai tam ateis metas.

Bobby Brownas ne kartą yra prašęs gerbti jo šeimos privatumą, tačiau nuo pat tos dienos, kai jo dukra buvo rasta leisgyvė vonioje, jam tenka kankintis ne tik dėl jos būklės, bet ir dėl išgalvotų istorijų, kurias skleidžia bulvarinė žiniasklaida.

„Bobby su Krissi gydytojais tariasi, kas jai gali, turėtų ir bus padaryta. Jis nori priimti sprendimą, paremtą faktais, o ne visuomenės nuomone. Jį labai trikdo tai, kad internete visi jaučiasi turį teisę patarinėti, kaip jam elgtis. Jeigu žmonės nori padėti, tai jie turėtų melstis, o ne dalintis savo nuomone apie tai, apie ką visai nieko nežino“, – „People“ sakė šaltinis iš Bobbi Kristinos Brown šeimos.

Bobbi Kristinos Brown mama Whitney Houston mirė 2012-ųjų vasario 11-ąją – ji buvo rasta negyva viešbučio „The Beverly Hilton“ vonioje.

„Instagram“ nuotr./Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown
„Instagram“ nuotr./Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt