Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Apsimelavęs bulvarinis žurnalas aktoriui Leonardo DiCaprio turės sumokėti 8 tūkst. eurų

Prancūzų žurnalas „Oops“ paskelbė, esą Leonardo DiCaprio užtaisė Rihannai vaiką ir paliko ją
Žurnalo „Oops“ viršelis / Prancūzų žurnalas „Oops“ paskelbė, esą Leonardo DiCaprio užtaisė Rihannai vaiką ir paliko ją
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo žvaigždė Leonardo DiCaprio laimėjo bylą prieš prancūzų bulvarinį žurnalą „Oops“, kuris gegužę paskelbė išgalvotą istoriją, esą aktorius užtaisė vaiką Rihannai ir paliko ją.

Ši melaginga istorija žurnalui „Oops“ kainavo 8 tūkst. eurų – tiek teismas įpareigojo sumokėti aktoriui. Tiesa, ši suma yra gerokai mažesnė, nei Leonardo DiCaprio siekė prisiteisti – iš žurnalo jis norėjo gauti 18 tūkst. eurų. „Oops“ taip pat turės išspausdinti šios istorijos paneigimą ir tai, kad Leonardo DiCaprio laimėjo bylą dėl jų paskleisto šmeižto.

Žurnalas, kuris šią išgalvotą istoriją paskelbė viršelyje, tvirtino, kad Leonardo DiCaprio „nenori turėti nieko bendro su tuo vaiku“.

„Mes manėme, kad ji galėtų būti nėščia. Žinoma, nebuvome dėl to tikri“, – birželį paduotas į teismą teisinosi „Oops“ savininkas Fredericas Truskolaski.

Sulaukęs teismo sprendimo, jis neslėpė, kad nė nesitikėjo kitokios baigties, mat Prancūzijoje yra labai griežti įstatymai, saugantys privatų gyvenimą.

Vida Press nuotr./Leonardo DiCaprio ir Rihanna
Vida Press nuotr./Leonardo DiCaprio ir Rihanna

„Mes tokio sprendimo ir laukėme, nes kai Prancūzijoje bet koks žurnalas rašo apie privatų garsenybių gyvenimą, jis jau automatiškai pasmerktas“, – sakė Fredericas Truskolaski.

Maža to, teismo nubaustas žurnalo leidėjas nepagailėjo karčios kritikos garsiam aktoriui – jis esą yra „iškrypėlis ir rasistas“, mat visada susitikinėja tik su gerokai jaunesnėmis merginomis, kurios visada būna baltaodės blondinės. Jo manymu, aktorius „Oops“ į teismą padavė dėl to, kad jį įsiutino mintis, esą jis galėtų turėti vaiką su juodaode moterimi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt