Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Apiplėštas Jurgos Lago butikas: „Mano paukščiai dabar skraido ir po juodosios rinkos dangų“

Juvelyrė-dizainerė Jurga Lago
Asmeninio albumo nuotr. / Juvelyrė-dizainerė Jurga Lago
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Situacija priminė kriminalinio filmo scenarijų“, – Žmonės.lt sakė juvelyrė Jurga Lago, prisimindama šeštadienio pavakarę Klaipėdos senamiestyje įvykdytą jos butiko apiplėšimą.

Pasak juvelyrės, sunku patikėti tai įvyko uostamiesčio centre dienos metu. Apie 16 val. 30 min., dar nesutemus, į parduotuvę-butiką Klaipėdos senamiestyje įsibrovė plėšikas. Jis surišo pardavėją lipnia juosta, užklijavo burną ir grasindamas jai peiliu pavogė iš parduotuvės brangių autorinių juvelyrinių dirbinių.

„Netikėjau, kad mes taip užaugome, jog būtume įdomūs kriminaliniam pasauliui. Mano paukščiai dabar skraido po juodąją rinką“, – mintimis dalijosi pirmą kartą tokioje situacijoje atsidūrusi menininkė Jurga Lago.

Butiko apiplėšimui buvo iš anksto ruošiamasi. Nors parduotuvėje įžūliai šeimininkavo vienas asmuo, jis turėjo bendrų. Įvykį užfiksavo vaizdo kameros, plėšikas ir dar du asmenys neilgai trukus buvo sučiupti.

Skaičiuojama, kad Jurgos Lago butikas per apiplėšimą patyrė 58 tūkst. eurų nuostolį.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Jurgos Lago naujos papuošalų kolekcijos pristatymo akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Jurgos Lago naujos papuošalų kolekcijos pristatymo akimirka

„Man labai apmaudu, kad į įvykį apsauga sureagavo gana vėlai, praėjo gal 10 minučių. Vagis pabėgo, pardavėja liko tūnoti surišta, galiausiai pati išsilaisvino. Negaliu sakyti, kad buvome pasiruošę tokiai situacijai, kol nepatiri to savo kailiu – nesusimąstai“, – sakė J.Lago.

Pasak juvelyrės, Klaipėdos senamiestyje kurti verslą nėra saugu. Čia per pastaruosius metus gatvės labai ištuštėjusios, vaizdas primena dykvietę.

Nepaisant to, juvelyrė tiki, kad „bėgantys metai užaugina skūrą“: „Kaip sakydavo mano babytė – aš toliau džiaugiuosi mažu simpatišku savo verslu, kuris nepalieka manęs ramybėje, kuris visą gyvenimą man sukelia „lyrinio herojaus konfliktą su aplinka“ ir yra man tarsi trečias kūdikis, kuriam esu netobula ir klystanti, bet mylima mama“, – savo socialinėje „Facebook“ paskyroje rašė J.Lago.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurga Karčiauskaitė-Lago ir Lino Lago
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurga Karčiauskaitė-Lago ir Lino Lago
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt