Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Apie tėvystę prabilęs Nerijus Juška jau išrinko vardą savo sūnui

Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė
Dovydo Lopetaičio nuotr. / Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš kelias savaites tėvais tapę baleto primarijus Nerijus Juška (39) ir jo sužadėtinė Agnė Jurgilaitė (24) jau išrinko sūnui vardą.

Sužadėtiniai sūnų nusprendė pavadinti Pauliumi.

Žmonės.lt primena, kad N.Juška tėvu tapo spalio 15-ąją. Mažylis pasaulį išvydo spalio 15 d. 18.30 val. Antakalnio ligoninėje. Berniukas gimė 50 centimetrų ūgio ir 2620 gramų svorio.

„Sūnų pasitikome kartu“, – sakė N.Juška, paklaustas, ar gimdymo metu buvo greta mylimosios.

Baleto primarijaus pirmagimis pasaulį turėjo išvysti spalio 30 d. A.Jurgilaitė viso nėštumo metu jautėsi gerai. Ne itin sunkios jai buvo ir paskutiniosios savaitės: mergina sužadėtinį lydėjo į pasirodymus, spektaklius ir renginius.

N.Juška spalio 17 d. turėjo šokti Klaipėdoje per Gyčio Paškevičiaus ir Lino Adomaičio koncertą. „Nutarėme į pajūrį nuvykti dieną prieš pasirodymą ir likti dar parą po jo. Kadangi laukė netrumpa išvyka iš sostinės, Agnė nusprendė apsilankyti pas savo daktarą. Apžiūros metu išgirdome žinią – reikia ruoštis gimdyti. Gydytojai buvo tikri – jei sūnus negims spalio 15-ąją, tuomet į ligoninę vis tiek turėsime atvykti spalio 16-ąją“, – prisiminė N.Juška.

Asmeninio albumo nuotr./Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė
Asmeninio albumo nuotr./Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė

Nerijus su Agne grįžo namo, pasiėmė reikalingus daiktus ir patraukė atgal į gydymo įstaigą. Pora atvažiavo apie 14 valandą, o už puspenktos valandos jau sūpavo kūdikį.

N.Juška sakė, kad aplinkiniai, susipažinę su mažyliu, dar negali apsispręsti, į ką jis panašus – į mamą ar į tėtį.

„Kai Paulius pradeda mosuoti kojytėmis, sakome, jog tai – tėčio genai. Na, o kai „uždainuoja“ – tuomet neabejojame, jog jis balsą paveldėjo iš mamos – buvusios „Burgundiško“ choro narės“, – su šypsena pasakojo N.Juška.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė

Sūnui pora vardą rinko kelias savaites. Tarp svarstytų variantų buvo ir Vytis, Marijus, Vytautas bei kiti vardai.

„Tačiau žiūrint į sūnų aiškiai supratau – griežtas, kovingas vardas jam netinka. Paulius buvo pats pirmas vardas, apie kurį pagalvojau vos sužinojęs, kad Agnė laukiasi. Jis, net po ilgų svarstymų, vis dėlto derėjo labiausiai“, – sakė baleto primarijus.

Iš lotynų kalbos išvertas vardas Paulius reiškia mažą. Laimingas tėtis patvirtina – būtent toks jo sūnelis ir gimė – mažutis bei sukeliantis daugybę emocijų.

Kol kas viskas vyksta lyg iš vadovėlio! Esame kartu ir esame laimingi!

N.Juška su šypsena prisiminė, jog draugai ir artimieji ne sykį pasakojo – neretai tėvai tinkamiausius savo atžaloms vardus susapnuoja.

„Ir aš susapnavau! Tik tuomet galvoje sukosi ne Pauliaus, o Maiklo vardas. Na, jis man gražus, bet pasirodė per daug amerikietiškas“, – sakė pašnekovas.

N.Juška sakė nepažįstantis vyrų, kurių būtų būtent toks vardas. Nors sūnelis galbūt būtų vienintelis Maiklas Lietuvoje, tėvai vis dėlto nusprendė išrinkti tokį, kuris labiau tiktų berniukui.

Asmeninio albumo nuotr./Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė
Asmeninio albumo nuotr./Nerijus Juška ir Agnė Jurgilaitė

Nerijaus ir Agnės pirmagimis – ramus. Mama jį maitina pati. „Kol kas viskas vyksta lyg iš vadovėlio! Esame kartu ir esame laimingi!“ – patikino baleto primarijus.

Žmonės.lt primena, kad visai prieš pat šeimos pagausėjimą pora spėjo atšvęsti kūdikio sutiktuvių vakarėlį.

N.Juška ir A.Jurgilaitė susižadėjo prieš pat šeimos pagausėjimą – rugsėjo pabaigoje Nerijus išrinktajai pasipiršo surengdamas itin romantiškas sužadėtuves.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt