Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Anželikai Cholinai garbingas apdovanojimas tapo staigmena – sveikino pilna žiūrovų arena

Anželika Cholina
Dainiaus Čėplos nuotr. / Anželika Cholina
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Režisierei ir choreografei Anželikai Cholinai penktadienio vakaras tapo malonia staigmena. Vilniuje „Siemens“ arenoje pasibaigus miuziklui „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, jai buvo įteiktas Lietuvos kultūros ministerijos aukščiausias apdovanojimas profesionaliems menininkams „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Nei apie jai skirtą apdovanojimą, nei apie jo įteikimo ceremoniją  savo veiklos 25-metį šiemet švenčianti režisierė neturėjo nė menkiausio supratimo. Staigmeną drauge su ministerija  jai parengė visas miuziklo kolektyvas.

Pasibaigus miuziklui scenoje netikėtai pasirodė kultūros ministras Šarūnas Birutis.

„Aš noriu pasveikinti ir padėkoti choreografei, režisierei, šokio mokytojai ir nuostabiam žmogui Anželikai Cholinai. Šiandien mes visi kartu švenčiame jos  subtilios  ir įkvepiančios kūrybos dvidešimtmetį. Jos talentas pražydo kartu su mūsų Nepriklausomybe. Įkvėpta laisvės, ji kuria intelektualią kultūrą nuo pirmųjų kūrinių iki  šio grandiozinio muziklo. Anželika, jūs garsinate Lietuvos vardą svečiose šalyse ir keliate mūsų dvasią čia“, – įteikdamas juvelyrinę segę, kurios centre pavaizduotas aukso žirgas Pegasas, sakė Š.Birutis. 

Dainiaus Čėplos nuotr./Anželika Cholina ir Šarūnas Birutis
Dainiaus Čėplos nuotr./Anželika Cholina ir Šarūnas Birutis

Atsiimdama apdovanojimą  A.Cholina pasakė trumpą ir konkrečią kalbą. „Gerbkime savo istoriją ir mylėkime savo šalį, tai – labai svarbu“, – tarė ji.

Pilna sostinės arena režisierę griausmingomis ovacijomis sveikino stovėdama.

Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ baigia itin sėkmingą antrąjį savo sezoną. Įvyko anšlaginiai parodymai Klaipėdoje ir Vilniuje.

Gruodžio 26 dieną jis  metams atsisveikins su žiūrovais paskutiniu sezono spektakliu Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Dainiaus Čėplos nuotr./Anželika Cholina
Dainiaus Čėplos nuotr./Anželika Cholina
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt