Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Antras blogas teismo verdiktas Selui: Egidijus Dragūnas paniekino patrulius

Egidijus Dragūnas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Teismas sostinėje penktadienio rytą paskelbė nutarimą administracinio teisės pažeidimo byloje, kurioje grupės SEL lyderis pripažintas kaltu dėl policininkų įžeidimo ir pareigūnų reikalavimo nevykdymo, kai vairuodamas „Audi R8“ kovo mėnesį įsivėlė į konfliktą su patruliais dėl saugos diržo bei nesuvaldė emocijų.

Šią savaitę Selo ritmas teismuose – du posėdžiai per tris dienas. Tiesa, pats Egidijus Dragūnas gerokai pasilengvino gyvenimą, neatvykdamas į sprendimų paskelbimus bylose, kur dalyvavimas buvo jo teisė, bet ne pareiga.

Kaip ir trečiadienio popietę byloje dėl saugos diržo, taip ir šį labai ankstų penktadienio rytą 39 metų įžymybė praleido progą savo ausimis išgirsti, kokį verdiktą teismas paskelbė apie jam pareikštus kaltinimus dėl policininkų įžeidimo ir pareigūnų reikalavimo nevykdymo.

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Dariušas Lučinskis informavo, kad ir šioje byloje Selas pripažįstamas kaltu.

Minimalią baudą gavusio vairuotojo atsakomybę šioje byloje lengvinanti aplinkybė buvo nuoširdus E.Dragūno gailėjimasis ir pažadas negražiai nebesielgti.

E.Dragūnas į konfliktą su Vilniaus policija įsivėlė kovo 19-ąją, kai patruliai stabdė jo „Audi R8“, įtardami žvaigždę vairavimu neprisisegus saugos diržo. Selas užvirė kaip vulkanas, nufilmuoti jo agresijos priepuoliai tapo „Youtube“ hitais.

Už tai, kad necenzūriniais žodžiais įžeidė du policininkus ir atsisakė pateikti jiems dokumentus, E.Dragūnui teismas paskyrė 86 eurų baudą.

Nutarimą paskelbęs teisėjas D.Lučinskis pažymėjo, kad vairuotojo atsakomybę šioje byloje lengvinanti aplinkybė buvo nuoširdus E.Dragūno gailėjimasis ir pažadas taip negražiai su patruliais daugiau niekada nebesielgti.

Liūdnai Selui prieš porą dienų baigėsi ir kita tame pačiame teisme išnagrinėta byla, kurioje pats „Audi“ vairuotojas siekė įrodyti už neprisegtą saugos diržą jam surašyto protokolo nepagrįstumas.

VIDEO: Egidijus Dragūnas (SEL) keikė kelių policijos pareigūnus
VIDEO: Egidijus Dragūnas (SEL) atsisako policininkui pateikti dokumentus
VIDEO: Egidijus Dragūnas atvyko į teismą be dokumento
VIDEO: Egidijus Dragūnas kitą kartą nestos stabdomas policijos
VIDEO: Nuosprendis Egidijui Dragūnui dėl važiavimo neprisisegus saugos diržo
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt