Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Antano Nedzinsko 34-ojo gimtadienio pažadai – užbaigti namo statybą ir grįžti į politiką

Antanas Nedzinskas ir vėl uždainavo.
Algirdo Venskaus nuotr. / Antanas Nedzinskas ir vėl uždainavo.
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pastaruoju metu retai viešumoje matomas buvęs Seimo narys, dainininkas Antanas Nedzinskas šiuo metu mėgaujasi ramybe gamtos prieglobstyje – Trakų rajone jis statosi namą ir visą dėmesį skiria savo gerovei. Sekmadienį jam suėjo 34-eri, tačiau gimtadienį jis paminėjo kukliai – su keliais bičiuliais išsivanojo nuosavoje pirtyje.

„Man svarbiau ne gimtadienis, o Antaninės. Be to, labiau mėgstu nedideles draugų kompanijas, todėl didelės šventės nekėliau“, – Žmonės.lt sakė Antanas. Nepaisant to, jis greta savo namo jau projektuoja ir atskirą „namelį draugams“, kuris turėtų iškilti per artimiausius metus. Antanas net kuria planus kitą vasarą savo kieme surengti muzikos festivalį, į kurį suvažiuotų groti mokantys ir dainuoti mėgstantys bičiuliai, kur būtų galima pasistatyti palapines ir smagiai praleisti savaitgalį.

Asmeninio albumo nuotr./Antanas Nedzinskas
Asmeninio albumo nuotr./Antanas Nedzinskas

„Viską, ko man reikia, aš jau turiu. Trūksta tik laiko“, – linksmai kalbėjo jis. Pamiškėje gyvenimą kuriantis Antanas dienas leidžia statybose ir jau metus po truputį įsirenginėja būstą. „Gyvenu taip, kad jeigu niekur iš kiemo neišvažiuoju, tai žmones matau tik savaitgaliais. Neturėčiau kada kitiems dalykams skirti daugiau dėmesio. Dabar gyvenu iš santaupų, papildomai nieko nedirbu. Eurais algos dar nesu gavęs ir nežinau kada gausiu, bet dėl to problemos nekeliu, dar metus esu pasiruošęs dirbti sau“, – pasakojo jis.

Draugiją jam palaiko drauge gyvenantys katinas ir šuo. O kaip moterys? Ar nekyla minčių apie šeimos sukūrimą? „Gal po metų, gal po dviejų. Galiu sau prilinkėti, o Dievas tik nusijuoks. Dėl vaikų... kol kas noro jiems irgi dar neturiu“, – svarstė muzikantas.

Asmeninio albumo nuotr./Antanas Nedzinskas
Asmeninio albumo nuotr./Antanas Nedzinskas

Radęs laisvą minutę Antanas kuria dainų žodžius, tačiau dauguma jų iki šiol guli juodraščiuose. Ar jis nepasiilgsta kūrybos? Scenos? Gerbėjų dėmesio? „Nelabai. Dabar mano gyvenime toks tarpsnis. Pradžioje sulaukdavau pasiūlymų koncertuoti, tačiau atsisakiau. Nenoriu ko nors daryti vidutiniškai, reikia daryti gerai, reikia skirti tam laiko. Dabar man svarbiausia įsikurti, turėti padorų būstą, o po to užsiimsiu rimtesne veikla, svarstau net grįžti į aktyvią politiką“, – sakė jis.

Pasak Antano, dauguma žmonių į politiką eina siekdami kokios nors naudos sau, tačiau muzikantas tikina, kad jam tai – visiškai neaktualu, jis tiesiog sulaukia daug pasiūlų sugrįžti į politinę veiklą. „Mane kalbina dalyvauti pakartotiniuose Trakų rajono savivaldybės rinkimuose. Galbūt ir sutiksiu, vis dar svarstau. Tačiau į Seimą tikrai planuoju grįžti. Dalyvauti rinkimuose ir laimėti. Ambicijos mano didelės, bet svarbiausia pozityvus mąstymas ir vidinė žmogaus harmonija. Tikiu, kad galiu laimėti. Esu maksimalistas ir anksčiau ar vėliau pasiekiu savo. Tapsiu Seimo nariu“, – pažadėjo Antanas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Antanas Nedzinskas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Antanas Nedzinskas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt