Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Annette Bening: „Alas Pacino filme „Denis Kolinsas“ man apsuko galvą“

Annette Bening filme „Denis Kolinsas“
„ACME Film“ nuotr. / Annette Bening filme „Denis Kolinsas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Amerikiečių aktorė Annette Bening – viena tų moterų, kurios tiek ekrane, tiek už jo ribų spinduliuoja šilumą ir puikią nuotaiką. Naujojoje komedijoje „Denis Kolinsas“ (angl. „Danny Collins“) keturissyk „Oskarams“ nominuota moteris įkūnijo pagrindinio herojaus Denio (akt. Alas Pacino) simpatiją, kuri priverčia senstančią roko žvaigždę gerokai pakovoti dėl jos dėmesio.

Naujausiame interviu Annette Bening papasakojo, kuo ją sudomino Merės personažas filme „Denis Kolinsas“, kaip sekėsi dirbti su šmaikštuoliu Alu Pacino ir kaip jiedu atrado tobulą ryšį filmavimo aikštelėje.

„Mano heroję Denis visiškai užburia. Įdomiausia tai, kad jis visiškai sužavėjo ir mane, tad buvo nemažai improvizacijos. Ši istorija puiki, man labai patiko mano herojė – ji paprasta viešbučio darbuotoja, moteris, kuri pati to nesitikėdama sutinka žvaigždę, pasiryžusią dėl jos nuversti kalnus. Visų pirma, ji juo nėra sužavėta, bet galiausiai tarp jų užsimezga tikra draugystė“, – Hitfix.com pasakojo 56-erių aktorė.

VIDEO: Filmo „Denis Kolinsas“ anonsas

Annette Bening negailėjo komplimentų 74-erių Alui Pacino.

„Dirbti su tokiu aktoriumi kaip Alas Pacino labai lengva – turiu tik stebėti jį, žvelgti į akis, klausytis, o visa kita – artumo ir supratimo jausmas – gimsta savaime. Man buvo didelis džiaugsmas pasiduoti jo kerams“, – šypsojosi žinoma aktorė.

„Hilton“ viešbučio valdytoją įkūnijusi Annette Bening filme „Denis Kolinsas“ – tarsi moralinė atsvara juostos pagrindiniam herojui, kuris net sulaukęs palyginti garbaus jubiliejaus tebesielgia kaip vėjavaikis. Būtent dėl to jis lengva ranka ima merginti Merę, tikėdamasis, kad ji, kaip ir jo gerbėjos, akimirksniu pasiduos žvaigždės žavesiui. Tačiau jų susitikimas persikelia į kitą lygį, kai Denis stengiasi susigrąžinti ilgus metus pamirštą, jau suaugusį ir šeimą sukūrusį sūnų. Annette Bening herojė tampa ne tik jo flirto objektu, bet ir artima klausytoja bei patarėja.

„ACME Film“ nuotr./Alas Pacino filme „Denis Kolinsas“
„ACME Film“ nuotr./Alas Pacino filme „Denis Kolinsas“

Filme „Denis Kolinsas“ pagrindinis personažas Denis sulaukia legendinio Johno Lennono laiško praėjus 40-čiai metų nuo jo išsiuntimo, tuoj po savo gimtadienio ir ši žinutė – geras papurtymas ir priminimas apie jo pamirštus siekius.

Žinomų aktorių būrys filme „Denis Kolinsas“ su nepakartojamais Alu Pacino ir Annette Bening priešakyje privers Lietuvos publiką šypsotis kino teatruose nuo balandžio 3 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt