Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Angelinos Jolie šeimoje nuo vėžio jau yra mirę net aštuoni žmonės

Angelinos Jolie šeima 1977 m. (aktorė dešinėje mamai ant rankų)
„Vida Press“/Jeff Rayner/Coleman-Rayner nuotr. / Angelinos Jolie šeima 1977 m. (aktorė dešinėje mamai ant rankų)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo žvaigždė Angelina Jolie, siekdama kaip įmanoma labiau sumažinti riziką susirgti vėžiu, pasidarė dvigubą mastektomiją ir pasišalino kiaušides. Skaudi aktorės šeimos istorija rodo, kad pagrindo nerimauti ji tikrai turi – nuo vėžio mirė net aštuoni artimiausi aktorės giminaičiai.

Internete šią savaitę buvo paviešinta archyvinė Angelinos Jolie šeimos nuotrauka, daryta 1977-aisiais jos senelio Rollando Bertrando namuose Las Vegase.

Nuotraukoje būsimajai kino žvaigždei apie dveji–treji metai ir ji įsitaisiusi mamai Marcheline Bertrand ant rankų.

„Vida Press“/Jeff Rayner/Coleman-Rayner nuotr./Angelina Jolie mamai Marcheline Bertrand ant rankų (1977 m.)
„Vida Press“/Jeff Rayner/Coleman-Rayner nuotr./Angelina Jolie mamai Marcheline Bertrand ant rankų (1977 m.)

Iš šioje nuotraukoje matomų Angelinos Jolie šeimos narių net šeši jau yra mirę nuo vėžio. Aktorės prosenelė Angeline yra vienintelė iš šioje nuotraukoje matomų žmonių, kuri mirė nuo natūralių priežasčių būdama 86-erių.

Šią nuotrauką išplatino Ronas Martinas, kurio žmona Debbie Martin, Angelinos Jolie motinos sesuo, mirė nuo krūties vėžio prieš dvejus metus. Su šia liga ji kovojo 11 metų. Ronas Martinas žada įkurti fondą „Bertrand BRCA Foundation“, kuris padėtų vėžio geną turintiems žmonėms. Jo paties du sūnūs taip pat paveldėjo šį geną ir, kaip ir garsioji jų pusseserė, žada imtis prevencinių priemonių, kad sumažintų tikimynę susirgti vėžiu.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie
AFP/„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie

Angelinos Jolie mama Marcheline Bertrand mirė 2007-aisiais nuo kiaušidžių vėžio, jai buvo 56-eri. Ji taip pat sirgo ir krūtų vėžiu. Kiaušidžių vėžys pasiglemžė ir Angelinos Jolie močiutę Lois Bertrand, kuri mirė būdama tik 45-erių, ir prosenelę Virginią Gouwens (jų nuotraukoje nėra). Angelinos Jolie mamos teta Stella Laws ir pusseserė Francine mirė nuo krūtų vėžio, aktorės senelį Rollandą Bertrandą pasiglemžė tonzilių vėžys. Jos dėdė Raleighas mirė nuo prostatos vėžio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt