Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Angelinos Jolie kaimynai nepatenkinti žvaigždės gyvenimo sukeliamais nepatogumais

Angelija Jolie
Vida Press nuotr. / Angelina Jolie
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo aktorė Angelina Jolie su šešiais vaikais iki šiol nuomojosi namą Malibu. Gegužės mėnesį ji įsigijo nekilnojamojo turto.

Aktorei patiko amerikiečių režisieriaus Cecil DeMille namas prestižiniame Laughlin Park rajone Los Andžele. Pirkinys kainavo 25 milijonus dolerių. Panašią sumą pinigų ji gavo pardavusi vilą su vynuogynu pietų Prancūzijoje. Tokį sprendimą moteris priėmė išsiskyrusi su vyru aktoriumi Bradu Pittu.

Scanpix nuotr. /Angelinos Jolie naujas pirkinys – namas prestižiniame Los Andželo rajone
Scanpix nuotr. /Angelinos Jolie naujas pirkinys – namas prestižiniame Los Andželo rajone

Naujajame name, pastatytame 1913 m., įrengti 6 miegamieji, 10 vonios kambarių. Taip pat yra biblioteka, svetainė, valgomasis, didelis žaidimų kambarys, trijų aukštų treniruoklių salė.

Namas, didelis rožių sodas, fontanai ir baseinas, du svečių nameliai įkurti 3 500 kv. metrų plote.

Angelina Jolie įsikūrė netoli Brado Pitto namų – juos skiria trys kilometrai. Nors dėl rūpinimosi vaikais iki šiol vyksta kova, tačiau daugiau ar mažiau tėvui bus leista rūpintis atžalomis.

Aktorės aplinkos žmonės teigia, kad namas visiškai parengtas priimti po savo stogu gausią šeimą. Jame visą parą budi apsaugos darbuotojai, visur įmontuotos vaizdo stebėjimo kameros.

Tačiau garsenybės kaimynyste aplinkiniai gyventojai nėra patenkinti. Jiems tai reiškia nuolatinį fotografų šmirinėjimą po apylinkes. Be to, juos erzina triukšmas, sklindantis iš aktorės namų. Neseniai ten buvo atvykę keli sunkvežimiai su meno vertybėmis. Vyksta remonto darbai, tad eismas toje vietovėje karts nuo karto stringa dėl sunkvežimių spūsčių. Kaip teigia kaimynai, darbininkai sode pluša visą parą, nes ir naktį girdėti pjūklų garsas.

„Scanpix“ nuotr./Shiloh Jolie-Pitt (dešinėje)
„Scanpix“ nuotr./Shiloh Jolie-Pitt (dešinėje)

Kaimynai jaudinasi ir dėl to, kaip susiklostys jų ir garsiosios poros vaikų santykiai. Prestižinio rajono senbuviai nėra įsitikinę, kad Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai yra tinkamai išauklėti.

Vida Press nuotr./Angelina Jolie su vaikais, Vivienne – kairėje)
Vida Press nuotr./Angelina Jolie su vaikais, Vivienne – kairėje)

„Jie nuolat keliavo su savo tėvais, tad neturėjo sąlygų gauti tinkamo elgesio pamokų, mes jaudinamės, kad naujieji kaimynai gali turėti blogos įtakos mūsų vaikams“, – svarstė kaimynai.

Kaip tik šiomis dienomis fotografams pavyko įamžinti 11-metę Shiloh su 8-mete seserimi Vivienne vaikštinėjančias po Los Andželo parduotuves be palydos. Iš vienos parduotuvės mergaitės išėjo nešinos dideliu krepšeliu. Toks savarankiškumas tik įrodo, kad vaikai visgi tinkamai išauklėti – Angelinos Jolie ir Brado Pitto vaikai moka ne tik nusipirkti, ko reikia, bet ir ramiai reaguoti į juos fotografuojančius paparacius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt