Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Angelinos Jolie dukra ant raudonojo kilimo – su sulaužytu raktikauliu

Angelina Jolie šventėje su dukromis Shiloh ir Zahara
„Scanpix“ nuotr. / Angelina Jolie šventėje su dukromis Shiloh ir Zahara
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo aktorė Angelina Jolie (42) su dukterimis Zahara (13) ir Shiloh (11) sausio 9 d. vakarą dalyvavo renginyje „The National Board of Review Awards“, vykusiame Niujorke.

Pastaroji atžala vilkėjo juodą kelnių kostiumą, dėmesį traukė medicininis diržas ties kairiu petimi. Mergaitė praėjusių metų gruodžio 29 d. susilaužė raktikaulį. Tai nutiko šeimai ilsintis prie Tahoe ežero ties Kalifornijos ir Nevados riba.

„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie šventėje su dukromis Shiloh ir Zahara
„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie šventėje su dukromis Shiloh ir Zahara

Shiloh buvo nugabenta į Kalifornijos ligoninę „Los Feliz“, tad dalį šventinių dienų visa šeima praleido jos palatoje. Bet panašu, kad trauma itin nesutrukdė numatytiems planams – mergaitė pasirodė net ant raudono kilimo, keletą dienų prieš tai pastebėta išeinanti iš parduotuvės „Wacos“ Los Andžele, lydima brolio.

Kaip praneša „Kids Health“, vaikui susilaužyti raktikaulį nesudėtinga – pakanka visu svoriu nukristi ant peties ar ant ištiestos rankos. Tai viena populiariausių vaikų bei paauglių traumų.

Išsiskyrusi Angelinos Jolie ir Brado Pitto pora augina šešis vaikus – be Shiloh ir Zaharos dar turi sūnų Maddoxą (16), Paxą (14) ir devynerių dvynukus Vivienne bei Knox.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt