Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Angelinos Jolie naujienos: pirmąsyk pasirodė oficialiame renginyje ir nusileido Brado Pitto prašymui

Aktorę priėmė Kambodžos karalius King Norodom Sihamoni savo rezidencijoje Siem Reap
„Scanpix“ nuotr. / Aktorę priėmė Kambodžos karalius King Norodom Sihamoni savo rezidencijoje Siem Reap
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmą kartą po penkių mėnesių tylos Holivudo aktorė Angelina Jolie (41) pasirodė oficialiame renginyje. Nuo viešumos aktorė atsiribojo nusprendusi skirtis su vyru aktoriumi Bradu Pittu (53).

A.Jolie nuvyko į Kambodžą pristatyti savo filmo „Pirmiausia jie nužudė mano tėvą: mergaitės iš Kambodžos prisiminimai“ (First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers). Tai istorija apie Kambodžos raudonųjų khmerų režimą, kurį A.Jolie norėjo pavaizduoti karo paliesto vaiko akimis. Aktorę sukrėtė žmogaus teisių aktyvistės Loung Ung autobiografija, kurioje atskleidžiamas jos išgyvenimas valdant kruvinam režimui.

„Scanpix“ nuotr./Angeliną Jolie Kambodžoje priėmė ir karalius  Norodom Sihamoni savo rezidencijoje Siem Reap

„Scanpix“ nuotr./Angeliną Jolie Kambodžoje priėmė ir karalius Norodom Sihamoni savo rezidencijoje Siem Reap

Filmo pristatymui A.Jolie pasirinko juodą suknelę žemiau kelių ir klasikinius batelius neaukšta pakulne. Nuotraukose moteris atrodė laiminga, daug šypsojosi.

Per pastaruosius mėnesius – tai pirma šviesi žinia, iki šiol pasirodydavo informacija apie A.Jolie ir B.Pitto nesutarimus. Garsioji pora kartu gyveno nuo 2004-ųjų, augina šešis vaikus: 15 metų Maddoxą, 13-metį Paxą, 12-metę Zaharą, 10-metę Shiloh ir aštuonmečius dvynius Knoxą bei Vivienne.

Vida Press nuotr./Angelina Jolie ir Bradas Pittas su visais vaikais (2011 m.)
Vida Press nuotr./Angelina Jolie ir Bradas Pittas su visais vaikais (2011 m.)

Štai dėl vaikų ir kyla didžiausi ginčai – B.Pittas nori pasiekti, kad buvusi žmona būtų ne vienintelė jų globėja.

„Scanpix“/AP nuotr./Bradas Pittas
„Scanpix“/AP nuotr./Bradas Pittas

Iki šiol aktorė buvusiam sutuoktiniui leido su vaikais susitikinėti tik dalyvaujant pscichologui. Tačiau „InTouch“ leidinio šaltinių duomenimis, neseniai A.Jolie nusileido B.Pittui ir leido jam susitikti su vaikais be pašalinių, net kviesti juos į savo namus nakvynei.

Vaikai pas tėvą nakvojo jau du kartus. B.Pittas tikisi vasario pabaigoje ar kovo pradžioje pasiekti susitarimo, kad galėtų su vaikais praleisti daugiau laiko, pavyzdžiui, visą savaitę.

Aktoriui kol kas nepavyko tik susitarti su vyresniaisiais sūnumis – Maddoxu ir Paxu. Jie nevyko nakvynės pas tėvą į namus, kol kas jų santykiai įtempti.

Tuo tarpu buvę sutuoktiniai nesimatė iki šiol, abu jie dirba su psichologais, o šie stengiasi pasiekti tokios susipykusios poros santykių, kad jie bent galėtų būti vienoje patalpoje teisme. Gydytojų tikslas – įdiegti garsiajai porai priimti susiklosčiusią situaciją, gebėti susėsti kartu ir aptarti nesutarimus, prisiminti, kad jie abu – savo šešių vaikų tėvai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt