Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Angelina Jolie ir Bradas Pittas – skyrybų finišo tiesiojoje: pagaliau susitarė dėl svarbių dalykų

Angelina Jolie ir Bradas Pittas
„Scanpix“ nuotr. / Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo aktoriai Angelina Jolie (42) ir Bradas Pittas (54) skyrybų procese murkdosi nuo 2016 m. rugsėjo mėnesio. „The Sun“ praneša, kad pagaliau pora sugebėjo priimti kompromisą, ir skyrybų procesas pajudėjo.

Artimas porai šaltinis pranešė, kad jiedu susitarė dėl visų klausimų, susijusių su skyrybomis. Svarbiausia – dėl vaikų globos. Pora augina augina šešis vaikus – sūnų Maddoxą (16), Paxą (14), dukras be Shiloh ir Zaharą (13) ir Shiloh (11) bei dvynukus Vivienne bei Knox (9). Dabar Angelina Jolie ir Bradas Pittas turėtų tapti lygiateisiais jų globėjais.

O prieš dvejus metus aktorė ketino siekti, kad iš vyro būtų atimtos tėvystės teisės. Pyktį pakeitė mielaširdystė. Abu pamatė, kad priešiškumas neigiamai veikia vaikus, tad geriau kiek įmanoma gerbti vienas kitą.

Šaltinis paneigė ir pasklidusius gandus, kad neva garsioji pora vėl gali susieiti: „Taip niekada nenutiks. Angelina ir Bradas nusprendė išlaikyti draugiškus santykius dėl vaikų. Toks sprendimas – didelis žingsnis. Advokatai rengia dokumentus – artimiausiomis savaitėmis procesas turėtų būti baigtas ir aktoriai juos turėtų pasirašyti“.

„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie šventėje su dukromis Shiloh ir Zahara
„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie šventėje su dukromis Shiloh ir Zahara

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt