Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Šedžius susirūpino vaikų miego kokybe darželiuose - kai kurie miega ant žemės!

Andrius Šedžius
Asmeninio albumo nuotr. / Andrius Šedžius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiaulių miesto tarybos narys Andrius Šedžius susirūpino vaikų darželiais, mat juose vaikai neturi lovų ir priversti miegoti ant žemės.

„Situacija Šiauliuose yra apgailėtina, ypač darželiuose. Yra keletas darželių, kuriuose vaikai miega ant žemės. Aš norėčiau, kad nė vienas vaikas nemiegotų ant grindų, kad miegotų lovytėse“, – apie tai vyras - laidoje KK2 pirmadienio vakarą.

Anot politiko, miesto savivaldybė yra sutaupiusi apie 11 milijonų eurų biudžeto lėšų ir tie pinigai niekur nėra naudojami, o darželių lovytėms darželiuose užtektų vos kelių tūkstančių eurų.

„Savivaldybė miega ant pinigų maišo, iš 2016 metų į šiuos persikelia nepanaudoti 7 su puse milijono eurų, o vaikų darželiams, kur teiktas poreikis buvo apie 300 tūkstančių eurų įvairioms reikmėms, tame tarpe ir lovoms įsigyti, tas poreikis netenkinamas, nes nėra pinigų“, – sakys A. Šedžius.

Politikas ir verslininkas, kai buvo mažas, Šiauliuose lankė darželį „Varpelis“, todėl nusprendė nuvykti į jį ir pažiūrėti, kokia ten situacija.

„Kai buvau vaikas ir lankiau šitą darželį, tai patys geriausi prisiminimai ir apie darželį, ir apie auklėtojas, ir direktorę“, – laidoje kalbės A. Šedžius.

Pasirodo, nėra viskas taip blogai. Nors vaikučiai ir miega ant žemės, tačiau, pagal Europos Sąjungos standartus, taip yra normalu. Vaikai miega ant specialių čiužinių, kurie yra 7 centimetrų storio.

„Pagal higienos normas gali miegoti taip, kadangi turėdami senas lovytes, nugarytės išlinkdavo“, – kalbės darželio vadovė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt