Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Mamontovas: apie muziką, naują albumą, vaikus, vienatvę ir keliones

Agnė Grigaliūnienė ir Andrius Mamontovas
Vaido Markelevičiaus nuotr. / Agnė Grigaliūnienė ir Andrius Mamontovas
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

„Šiandien aš išleidau albumą, kuris, man atrodo, niekam nereikalingas, tik man“, – sako dainų kūrėjas ir atlikėjas Andrius Mamontovas.

„The Hong Kong tapes“ – instrumentinis albumas, į kurį jis sudėjo muziką, rašytą režisieriaus Mario Martinsono filmui „Amaya“. Filmas ir buvo filmuotas Honkonge – mieste, kurį A. Mamontovas laiko vienu savo mylimiausių miestų.

„Tas miestas mane visada kažkaip atgaivina, įkvepia. Kai ten atvažiuoju, aš visada jaučiu, kad aš grįžau“, – „Žinių radijo“ laidoje „Penktadienio uoga“ dalinasi atlikėjas.

Anot A. Mamontovo, albumas geriausiai turėtų skambėti vaikštant po Honkongą arba žiūrint į Honkongo nuotraukas.

Tačiau apie „The Hong Kong tapes“ pasakoti tokia gaida, kaip „niekam nereikalingas“, jis pradėjo ne šiaip sau – kelios minutės iki tol jis dalinosi, kad bijo pats būti nereikalingu.

„Kartais taip jautiesi. Man atrodo, tai yra normalu. Mes esame pilni abejonių. Mes kartais abejojame, ar mes teisingai darome, ar ne. Ir tai yra normalu“, – sako A. Mamontovas.

Apie ką jis galvoja rašydamas dainas? Ką mano apie #metoo istorijas? Kaip tvarkėsi su savo žinomumu šeimoje? Visi šie ir dar daugiau atsakymų – „Žinių radijo“ laidoje „Penktadienio uoga“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt