Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„American Airlines“ darbuotojas dėl savo panašumo į profesorių Sneipą tapo interneto žvaigžde

Aktorius Alanas Rickmanas ir „American Airlines“ darbuotojas Davidas Dolci
Kadras iš filmo ir „American Airlines“ nuotr. / Aktorius Alanas Rickmanas ir „American Airlines“ darbuotojas Davidas Dolci
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Hario Poterio gerbėjai, dėmesio! Profesorius Sneipas gyvas ir dirba oro linijų bendrovėje „American Airlines“! Tokiomis antraštėmis mirgėjo pramoginiai portalai visame pasaulyje.

Pagrindinis šios istorijos herojus – paprastas „American Airlines“ darbuotojas Davidas Dolci, stebėtinai panašus į Hario Poterio gerbėjams puikiai pažįstamą profesorių Sneipą, kurį filmuose įkūnijo aktorius Alanas Rickmanas.

Nuo 2012-ųjų „American Airlines“ kompanijoje dirbantis Davidas Dolci ne vieną kartą iš keleivių girdėjo, kad yra labai panašus į profesorių Sneipą, o galiausiai oro linijų bendrovė tai panaudojo kaip reklamą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Alanas Rickmanas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Alanas Rickmanas

Savo „Facebook“ paskyroje „American Airlines“ publikavo Davido Dolci ir merginos, apsirengusios kaip Hogvartso burtininkų mokyklos mokinė, nuotrauką su šmaikščiu prierašu, kuriame skelbiama, kad pirmąja klase skrenda keleiviai iš Klastūnyno, o keleiviai iš Grifų Gūžtos bei žiobarai į lėktuvą laipiniami paskutiniai.

 

Severus Snape will assist you in the boarding process for Flight Nine and Three Quarters from LaGuardia to Hogwarts. We’... Posted by American Airlines on 2015 m. birželio 5 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt