Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Algio Ramanausko užpultas Andrius Rožickas: „Iš kur pas jį tiek neapykantos?“

Andrius Rožickas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Rožickas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienio vakarą Andrius Rožickas pateko į nemalonią situaciją. Andriaus teigimu, Vilniaus prekybos centre „Ozas“ jį užsipuolė Algis Ramanauskas.

A.Rožickas savo nemalonų nuotykį aprašė socialiniame tinkle. Žmonės.lt susisiekus su A.Rožicku, jis pakomentavo plačiau. 

„Netikėtai susitikome akis į akį prekybos centre. Pamačiau jį ateinantį priešais, šyptelėjau, o jis užsipuolė mane žodžiais ir kibo į atlapus. Buvau apstulbęs, iš kur pas jį tiek neapykantos? Kad ir kokie būna nemėgstantys vieni kitų šou atstovai, niekuomet neleidžia sau stverti už skvernų“, – Žmonės.lt sakė jis.

Andriaus versija: viskas prasidėjo, kai A.Ramanauskas į A.Rožicko šypseną atsakė žodžiais: „Ką čia ta kaunietiška žiurkė ir šūdas veikia?“

„Opa, galvoju, nu, gerai, persimeskim žodeliu. Eik tu na****, pasakiau nueidamas. Tuomet jis visas drebėdamas pripuola prie manęs, stveria už atlapų ir vos susitvardo nedavęs į nosį. Pasijuntu kaip gėjus pabučiavęs Gražulį. Visiškai sutrinku, nes nesu psichas, kad kaučiausi su psichu. Kas tau yra, ko čia draskaisi, klausiu. „Tu mane pirmas įžeidei“, – iškošia jis. Kaip? Kada? bet jis apsisuka ir tolsta. Ir kai atsitokėju iš apstulbimo, man iškyla klausimas apie tokią nesveiką neapykantą. Jeigu ne jis pats, tai gal kas nors gali man atsakyt, kodėl jis, kaip beje ir jo pakalikas Užkalnis, ko jie taip manęs nekenčia? Būtent, ne nemėgsta, o nekenčia. Gal aš pavogiau iš jų ką nors? Gal juos vaikystėje seksualiai išnaudojau?“ – ironiškai rašė socialiniame tinkle A.Rožickas.

Žmonės.lt jis sako nesitikėjęs, kad A.Ramanauskas gali šitaip pasielgti. Juolab, viešoje vietoje. „Aš pats nesu pyragas, bet niekuomet neleisčiau sau užsipulti net labai nemėgstamo žmogaus. Ramanius yra nupušęs“, – Žmonės.lt kalbėjo A.Rožickas.

Kodėl A.Ramanauskas nemėgsta A.Rožicko?

„Neįsivaizduoju. Gyvai su juo matėmės gal prieš 20 metų, tiesiog nesusikirto keliai. Rodos, net pasiilgęs būni, šypteli, o jis tave užpuola. Visiška nesąmonė. Gal kas nors žino, gal aš pats nežinau? Gal tikrai kažką esu pridirbęs jam?“ – Žmonės.lt sakė A.Rožickas.

Pasak jo, A.Ramanauskas prekybos centre buvo ne vienas, drauge su juo ėjo ir moteris. „Mes prasilenkėme, dama paėjo šiek tiek tolėliau. Ji nesikišo. Gal jai čia ne naujiena?“, – juokėsi buvęs televizijos laidų vedėjas. A.Rožickas sakė, iki šiol A.Ramanausko agresiją siejęs tik su jo kuriamais personažais.

Žmonės.lt susisiekė telefonu su A.Ramanausku.

„Žmogus, kuris pats visą savo gyvenimą juodai nekentė kitų ir pavydėjo kitiems, ėmė ašaroti šlapimu. Juokas jama“, – taip Žmonės.lt situaciją pakomentavo A.Ramanauskas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Algis Ramanauskas-Greitai
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Algis Ramanauskas-Greitai

Neliko nuošalyje ir A.Rožicko komentare A.Ramanausko pakaliku pavadintas Andrius Užkalnis.

Cituojame jo atsaką socialiniame tinkle: „Andrius Rožickas sako, kad aš Algio Ramanausko „pakalikas“. Tu klysti, pasenęs kloune su klojimo teatro humoru. Aš Algio draugas, o ne pakalikas. Kas yra „draugas“, gal žinotum, jei turėtum jų nors vieną, bet dabar pasižiūrėk žodyne arba prisimink laikus, kai jų turėjai. Tavęs asmeniškai nėra už ką nekęsti, nes tu esi tuščia vieta. Aš nekenčiu tik tavo beviltiško laidų vedimo, tavo pajaco stiliaus, užguito anglų internatinės mokyklos auklėtinio stiliaus mikčiojančio veblenimo ir juokelių, kurių gėda klausytis, nes norisi įsikišti šakutę ausin ir išsitraukti ją pro nosį, kad mažiau skaudėtų.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt