Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aleksandro Pogrebnojaus žmona Monika Račiūnaitė: „Man šokas. Reikia bent kelių dienų, kad galėčiau priimti sprendimą“

Monika Račiūnaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Monika Račiūnaitė-Pogrebnojė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Buitinis Aleksandro Pogrebnojaus ir jo žmonos manekenės Monikos Račiūnaitės konfliktas baigėsi dizainerio apsilankymu areštinėje. Čia jis pateko dėl įtarimų smurtavus šeimoje. Pirmadienio popietę A.Pogrebnojus buvo apklaustas Vilniaus 3-iajame policijos komisariate. Portalui Žmonės.lt pirmadienio pavakarę susisiekus su M.Račiūnaite, ši tikino, kad pagrindinė šio konflikto priežastis – alkoholis.

„Nežinau, ką jis viešai pasakoja, tačiau pagrindinė jo problema yra polinkis į alkoholį. Manau, ir šis konfliktas kilo dėl alkoholio. Jis tampa pagrindiniu impulsu. Aleksandrui reikia gydytis. Jam reikia palaikymo. Jis pats to nesuvokia – nemato, kad blogai ir jam, ir šeimai“, – susijaudinusi Žmonės.lt kalbėjo Monika.

Paklausta, ar tai – pirmas dėl alkoholio kilęs konfliktas jų šeimoje, M.Račiūnaitė atsakė trumpai: „Ne.“

Ašaras vos tramdžiusi moteris kelissyk kartojo, kad A.Pogrebnojui žūtbūt reikia pagalbos: „Šiandien esu visiškai be jėgų. Man labai sunku kalbėti. Viskas nutiko dėl smulkmenos, dėl nieko... Jam reikia pagalbos, reikia gydytis. Jis gal galvoja, kad čia viskas per mane, bet iš tikrųjų ne.“

M.Račiūnaitė tikino vis dar nežinanti, kaip baigsis šis konfliktas. „Man šokas. Reikia bent kelių dienų, kad galėčiau apie viską pagalvoti, suprasti, priimti sprendimą“, – sakė ji.

Nors su policijos pareigūnais A.Pogrebnojus užsibuvo iki pirmadienio pavakarės, M.Račiūnaitė jau spėjo su vyru pasimatyti. Moteris pati norėjo, kad jis būtų išleistas namo: „Kai rašiau pareiškimą man sakė, kad galiu rinktis: arba jis paleidžiamas namo, arba lieka areštinėje. Aš sakiau, kad tegul paleidžia, tegul grįžta namo. Žinau, kad jis dabar yra blaivus – mačiausi su juo policijoje. Blaivus jis kitaip mąsto, kitaip kalba. Reikia kažką daryti, kad daugiau taip nebūtų. Tik nežinau, kokių veiksmų imtis...“

Sekmadienį apie 23.44 val. buvo gautas pranešimas, jog Šv. Stepono gatvėje, savo namuose, girtas vyras triukšmauja, stumdosi, namuose yra 1 metų ir 4 mėn. kūdikis. Nuvykę į įvykio vietą policijos patruliai sulaikė ir į Vilniaus m. 3-iąjį policijos komisariatą pristatė Aleksandrą Pogrebnojų, jam nustatytas 1,5 promilės girtumas.

Įtarus, kad dizaineris smurtavo prieš savo žmoną Moniką Račiūnaitę, pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyras buvo uždarytas į areštinę. Pirmadienį jam teko apsilankyti Vilniaus 3-iajame policijos komisariate, kur buvo apklaustas. Po apklausos A.Pogrebnojus tikino nesąs angelas, tačiau ir ne Fredis Kriugeris, o konflikte įžvelgiantis ir M.Račiūnaitės kaltę.

Aleksandras Pogrebnojus
Aleksandras Pogrebnojus
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt