Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Aleksandras Pogrebnojus pristatė Rimanto Kaukėno fondui skirtą labdaringą drabužių kolekciją

Martynas Gecevičius, Aleksandras Pogrebnojus ir Antanas Kavaliauskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Martynas Gecevičius, Aleksandras Pogrebnojus ir Antanas Kavaliauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antrąją Velykų dieną Vilniuje pristatyta Aleksandro Pogrebnojaus marškinėlių ir suknelių kolekcija. Dizaineris kolekciją sukūrė Rimanto Kaukėno paramos grupei: visos lėšos, gautos už parduotus drabužius, atiteks sunkiai sergantiems vaikams.

Naująją A.Pogrebnojaus kolekciją įkvėpė beveik prieš pusšimtį metų grafikės Birutės Žilytės piešti piešiniai, kurie puošė „Nykštuko“ kavinės ir Valkininkų sanatorijos „Pušelė“ sienas.

Kolekcija itin reta – kiekvieno dydžio drabužių išleista tik po 30 egzempliorių, jie parduodami vienoje parduotuvėje.

Pristatyti kolekciją „Panoramos“ parduotuvėje „Sportland“ menininkas pakvietė žinomus žmones: po parduotuvę vilkėdami drabužius iš naujos kolekcijos vaikštinėjo Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis, Edita Užaitė, Airinė Palšytė, Kšyštofas Lavrinovičius su žmona Tatjana ir sūnumis, Martynas Gecevičius, Benediktas Vanagas ir kiti. Visi jie įsiamžino ir bendroje fotografijoje. 

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė

Kaip Žmonės.lt sakė paramos fondo įkūrėjas, krepšininkas Rimantas Kaukėnas, su A.Pogrebnojumi jis bendradarbiauja pirmąkart. „Norėjosi į savo veiklą įtraukti ne tik sportininkus, bet ir talentingus meno žmones. A.Pogrebnojų žinau nuo seno – jis siuvo aprangas „Žalgiriui“, simpatizuoja sportui“, – sakė R.Kaukėnas.

Pristatyti kolekciją R.Kaukėnas ir A.Pogrebnojus pakvietė savo draugus: krepšininkas paprašė kolegų sportininkų, dizaineris – pramogų pasaulio atstovų. „Ne visi mano draugai galėjo ateiti, bet visi palaiko idėją ir pažadėjo prisidėti ateityje“, – sakė R.Kaukėnas. 

Visos lėšos, gautos už parduotus A.Pogrebnojaus kurtus drabužius, bus skirtos likimo nuskriaustiems vaikams. „Pinigus skirsime labai sunkiai sergantiems vaikams. Dažniausiai stengiamės palengvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų naštą – perkame jiems vaistus, stengiamės išpildyti svajones, suteikti psichologinę pagalbą. Tokios pagalbos ir paramos jiems reikia“, – sakė R.Kaukėnas. 

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Benediktas Vanagas ir Rimantas Kaukėnas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Benediktas Vanagas ir Rimantas Kaukėna
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt