Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Aleksandras Pogrebnojus ėmėsi baldų dizaino – pristatė Romeo ir Džiuljetos įkvėptą sofą

Aleksandras Pogrebnojus pristatytė išskirtinio dizaino sofą
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Aleksandras Pogrebnojus pristatytė išskirtinio dizaino sofą
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Aleksandras Pogrebnojus pradėjo bendradarbiauti su baldų gamintoju „Gintaro baldai“. Pirmasis bendras kūrinys – išskirtinio dizaino sofa „ROMEO & JULIET“ – pavadintas jaunų įsimylėjėlių simboliu tapusių Šekspyro veikėjų vardais. Sofos gobeleną puošia garsiosios Veronos sienos, esančios šalia žymiojo Džiuljetos balkono, piešinys, transformuotas dizainerio. Kaip kilo idėja sukurti tokią sofą, ką ji simbolizuoja ir kokie ateities planai sieja dizainerį su baldų gamintojais, komentuoja A. Pogrebnojus ir „Gintaro baldų“ prekybos vadovas Raivydas Janavičius.

„Projektas gimė visai netikėtai, tačiau išskirtinio dizaino sofa – tik maža dalis suplanuotų bendrų ateities darbų. Baldų, drabužių ar interjero dizainas – panašūs dalykai, papildantys vienas kitą, todėl į drabužių kūrimo procesą įtraukti ir gobeleną baldams – malonus nedidelis pokytis kūrybos procese. Kuriant „ROMEO & JULIET“ sofos dizainą, gimė įkvėpimas ir idėjos naujai rūbų kolekcijai“, – komentuoja A. Pogrebnojus.

Meilės motyvais puoštose sofose, kurių bus pagaminta vos 50 vnt., bus galima įžiūrėti originalius, ant garsiosios Veronos sienos užrašytus, žmonių meilės prisipažinimus bei paskaityti naujų, įrašytų dizainerio ranka. Dėl unikalaus daugiaspalvio gobeleno, kiekvienas sofos savininkas galės ją papildyti ir savo užrašais. Moderni, išraiškinga sofa, kurios neįmanoma sutepti, puikiai tiks bet kokiame interjere, o jos raštuose užkoduota meilės energija sklis po visus namus ar biurą.

Dizaineris kviečia kovo 26-29 dienomis apsilankyti „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančioje „Baldai 2015“ parodoje ir pamatyti išskirtinio dizaino sofą. Parodos metu įsimylėjėliams bus skirta speciali erdvė su imituota Veronos laikų siena, ant kurios bus galima palikti savo meilės prisipažinimus ir dalyvauti konkurse „ROMEO & JULIET“ sofai laimėti. 

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aleksandras Pogrebnojus pristatytė išskirtinio dizaino sofą
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aleksandras Pogrebnojus pristatytė išskirtinio dizaino sofą

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt