Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ala Pugačiova davė pirmą interviu apie savo dvynius: „Sūnus gimė silpnesnis už dukrą“

Ala Pugačiova
Stop kadras / Ala Pugačiova
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Išskirtinio interviu televizijos kanalui HTB metu Rusijos primadona Ala Pugačiova pirmąkart prabilo apie tai, kaip praėjo pirmieji beveik dveji metai auginant dvynius.

Su 27-eriais metais jaunesniu vyru Maksimu Galkinu jiedu jau dvejus metus augina surogatinės motinos jiems išnešiotus dvynius Jelizavetą ir Garį.

Pora vaikus itin slėpė nuo žiniasklaidos – neleido jų fotografuoti ir sugebėjo nuslėpti nuo paparacų, nors šie ne kartą bandė budėti net prie poros namų bandydami nufotografuoti vaikus.

„Aš suprantu, kad visi nori juos pamatyti. Gerai, žiūrėkite, bet tik linkėdami gero“, – laidoje kalbėjusią A.Pugačiovą cituoja elle.ru.

Ji paatviravo apie dvynių auginimą: „Jeigu pas mane kas nors ateina, Garis sėdasi prie stalo ir, nutaisęs rimtą miną, klausosi. O Liza tokia mergaitiška, visa paskendusi žaisluose – duokit jai batų ir ji juos matuosis. Tikra mergaitė! Sūnus mane jaučia geriau, ir mane pačią labiau prie jo traukia. Liza jam pavydi mano dėmesio – gali net didžiulę isteriją iškelti!“

Dainininkė atviravo, kad Garis gimė silpnesnis už Lizą, todėl jos rūpinimasis sūnumi dėl to tik dar didesnis. „Garis gimė silpnesnis už seserį – kai jis susirgo, supratau, kad tampu išprotėjusia motina, mat niekada gyvenime dar taip dėl nieko nebuvau jaudinusis“, – prisipažino Ala.

Stop kadras/Maksimas Galkinas
Stop kadras/Maksimas Galkinas

Kai tėvas išvažiuoja į gastroles, vaikai, A.Pugačiovos teigimu, labai jo pasiilgsta: „Garis ryte prieina prie Maksimo kambario durų, beldžia į jas, ir, jeigu tyla, liūdnai atsidūsta.“

Žmonės.lt primena, kad Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas susituokė 2011 metų gruodį.

Rusijos žiniasklaida prieš metus – 2013 metų spalį – pranešė, kad A.Pugačiova ir M.Galkinas susilaukė dvynukų – berniuko ir mergaitės. Juos garsiai porai pagimdė surogatinė motina. Šiai procedūrai buvo panaudota prieš dešimtmetį užšaldyta Alos Pugačiovos kiaušialąstė.

Iš pirmosios santuokos su cirko artistu iš Lietuvos Mykolu Orbaku A.Pugačiova turi dukrą Kristiną Orbakaitę. Rusijos estrados žvaigždė buvo ištekėjusi ir už Filipo Kirkorovo. Santuoka su M.Galkinu – jau penktoji.

Organizatorių nuotr./Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas
Organizatorių nuotr./Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt