Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktyvios moterys buriasi kilniam tikslui

Moterų pramoga bus prasminga
Organizatorių nuotr. / Moterū pramoga bus prasminga
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiandien aktyvios moterys nieko nestebina, priešingai – jos tapo galinga jėga, prisidedančia prie svarbių pokyčių. Damos žino, kokie smagūs mergaičių vakarėliai, tačiau taip pat supranta, kaip svarbu viena kitai padėti.

Rūpindamosi visomis Lietuvos moterimis, aktyviausios damos ruošiasi tik dailiosios lyties atstovėms skirtam labdaros vakarui, kurio pagrindinis tikslas – surinkti lėšų ankstyvą krūties vėžio diagnostiką skatinančiam projektui „Nedelsk“.

„Lietuvos moterys tampa vis drąsesnės ir aktyvesnės, noriai bendrauja ir jungiasi į veiklas, kuriose gali pabūti bendraminčių būryje. Tai liudija ir mūsų rengiamo jau tradicinio „Moterų ralio“ dalyvių skaičiai. Pirmaisiais, 2015-ais, metais ralyje dalyvavo 150 ekipažų, šiemet užsiregistravusių ekipažų skaičius jau gerokai perkopė 200. Pastebiu, kad moterys ne tik nori gerai praleisti laiką, bet ir tapti įvairių iniciatyvų dalimi, labiau rūpinasi savimi ir kitomis moterimis. Nekantriai laukiu labdaros vakarėlio, kur, tikiu, ne tik gerai praleisime laiką, įgysime žinių, bet ir kiekviena prisidėsime prie gyvybes gelbstinčios iniciatyvos“, – sako viena „Moterų ralio“ organizatorių Neringa Simson.

Tik moterims skirtas labdaros vakaras vyks kovo 23 d., ketvirtadienį, Vilniuje ir Klaipėdoje, prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ įsikūrusiuose boulingo klubuose „Apollo boulingas“. Vakarėlio metu vyks moterims skirtas boulingo turnyras, už kurį surinktos lėšos bus paaukotos projektui „Nedelsk“. Renginyje Vilniuje svečiuosis šio projekto iniciatorė Agnė Zuokienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Agne Zuokienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Agne Zuokienė

„Organizuodami šį renginį norime pakviesti moteris ne tik susiburti vakarėliui, bet ir paskatinti prisidėti prie prasmingų darbų. Būti aktyviomis, rūpintis savimi ir nuolat būti socialiai atsakingomis. O mes pažadame smagias azartiškas varžybas ir gerą laiką bendraminčių būryje“, – kviečia „Apollo boulingo“ direktorius Alvydas Donėla.

Be boulingo turnyro organizatoriai ruošia ir keletą kitų staigmenų. Ant boulingo takelių įrengtoje improvizuotoje scenoje moterys bus kviečiamos pasipuošti vizažo meistrių kuriamais makiažais, per vakarėlį Klaipėdoje vyks naujos pavasario kolekcijos pristatymas, o renginyje Vilniuje svečiuosis moterų numylėtinis lenktynininkas Benediktas Vanagas. Jis pristatys balandžio mėnesį nuo Vilniaus „Akropolio“ startuosiantį „Moterų ralį“.

Vakaro organizatoriai nepamiršo ir muzikos. Vakarėliuose muzikiniu fonu ir gera nuotaika rūpinsis profesionalūs didžėjai. Prie pulto Vilniuje stos iš radijo stoties „Zip FM“ eterio puikiai pažįstama Simona Bandita, Klaipėdoje – DJ Latvis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Nedelsk Boulingas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt