Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorius Saulius Siparis išvežtas į ligoninę: „Domino“ teatras keičia repertuarą

Saulius Siparis ir Ramunė Pečiulienė
„Domino“ teatro nuotr. / Saulius Siparis ir Ramunė Pečiulienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienį prieš pat spektaklį teatro užkulisiuose netikėtai blogai pasijuto aktorius Saulius Siparis (57). Jis skubiai išvežtas į ligoninę. Vilniaus „Domino“ teatras priverstas keisti dalį repertuaro.

Žmonės.lt ketvirtadienį susisiekus su S.Sipariu, jis pripažino, kad šiuo metu jaučiasi išsekęs ir ligoninėje laukia tolimesnių tyrimų.

Dar eidamas į teatrą nukritau gatvėje. Atsistojau, nuėjau ruoštis spektakliui, bet paskui pajutau, kad vėl negera.

„Dar eidamas į teatrą nukritau gatvėje. Atsistojau, didvyriškai nuėjau ruoštis spektakliui, bet paskui pajutau, kad vėl negera. Tuomet ir išvežė greitoji. Visą naktį tyrė, prijungė prie aparatų, sako, kad su galva negerai. Pasakiau jiems, kad nesijaudintų, nes man nuo gimimo su ta galva negerai“,  – juokėsi S.Siparis.

Aktorius teigė, kad kol kas tikslių išvadų medikai pasakyti negali, tačiau teigė, kad pablogėjusi savijauta gali būti susijusi su kraujagyslėmis smegenyse.

„Domino“ teatro nuotr./Saulius Siparis
„Domino“ teatro nuotr./Saulius Siparis

„Kol kas sunku pasakyti, kas atsitiko. Gydytojai teigia, kad trombai smegenyse ir dar visokio velnio“, – Žmonės.lt sakė S.Siparis.

Keičia repertuarą

Greitosios medicinos pagalbos ekipažo iš teatro užkulisių Vilniuje išvežto aktoriaus Sauliaus Sipario pablogėjusi sveikata lėmė, kad vasario 10 dienos spektaklį „Bus sunku“ teko perkelti į vasario 22 dieną.

Dėl spektaklio „Langas į parlamentą“, kuris turėjo būti rodomas Kaune vasario 11 dieną ir kuriame taip pat vaidina S.Siparis, detalesnė informacija artimiausiu metu bus paskelbta „Domino“ teatro tinklalapyje.

„Domino“ teatras atsiprašo žiūrovų už sukeltus nepatogumus ir linki aktoriui S.Sipariui kuo greičiau pasveikti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt