Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorius Ramūnas Šimukauskas savo 39-ąjį gimtadienį paminės scenoje

Ramūnas Šimukauskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Ramūnas Šimukauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorius Ramūnas Šimukauskas ketvirtadienį švenčia 39-ąjį gimtadienį. Kaip pasakojo Ramūnas, dieną jis filmuojasi, o vakare laukia spektaklis, todėl jokio gimtadienio minėjimo nebus.

„Taip jau yra ne vieną kartą buvę. Pastaruosius 20 metų aš per gimtadienį vakarus praleidžiu scenoje, vaidindamas spektaklyje“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ramūnas, tačiau teigė dėl to nesisielojantis.

Šiandien vakare taip pat jokių pramogų po spektaklio nenusimato, mat jau rytoj jis kartu su Artūru Orlausku, su kuriuo yra sukūrę komediją „Traukinys“, išvyksta į Londoną, kur ketina surengti kelis spektaklius. „Šiandien mano gimtadienis toks darbinis, viskas prabėgom“, – teigė aktorius. Su draugų kompanija gimtadienį vyras ketina paminėti kitą savaitę, kai grįš iš kelionės.

Šis gimtadienis – išskirtinis, mat R.Šimukauskas jį švenčia jau kaip vedęs vyras. Aktorius 2013 metų vasarą vedė savo išrinktąją Robertą Taraškevičiūtę. Ar skiriasi praėjusių gimtadienių nuotaikos nuo dabartinio? „Ko gero, yra skirtumas (juokiasi). Žmona vakare pagamins ką nors. Šiandien kėliausi 6 ryto ir išvažiavau į filmavimą, tai žmona dar miegojo ir nepasveikino. Vos pabudusi ji man atsiuntė žinutę“, – apie mylimosios sveikinimą kalbėjo R.Šimukauskas.

Paklaustas apie dovanas, aktorius tikino, kad geriausios ir įspūdingiausios visada būna vaikystėje. „Pamenu, kad gavau kažkokias ultra įdomias, modernias roges su vairu, kai man buvo aštuoneri ar dešimt metų“, – į prisiminimus pasinėrė Ramūnas.

Ramūnas Šimukauskas ir Roberta Taraškevičiūtė
Ramūnas Šimukauskas ir Roberta Taraškevičiūtė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Gimtadienis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt