Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorius Audrius Bružas kavinėje prarado kompiuterį su svarbia informacija

Audrius Bružas
„Utenos alaus“ nuotr. / Audrius Bružas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienio vakarą populiarioje sostinės kavinėje praleidęs aktorius Audrius Bružas namo grįžo tuščiomis – vakaro metu jis pasigedo savo kuprinės, kurioje buvo kompiuteris su aktoriui svarbia medžiaga. Tikėdamasis susigrąžinti prarastus daiktus aktorius kreipėsi į draugus ir gerbėjus, tačiau bent kol kas jo paieškos – bergždžios.

„Sveiki, vakar vakare „Soul Box” kavinėje dingo kuprinė, kurioje buvo kompiuteris, o jame – daug darbinės informacijos. Jei radote ar matėte, praneškite bruzas@kitaskampas.lt”, – tokią žinutę internete išplatino A.Bružas. 

Žmonės.lt menininkas sakė, kad kompiuterį jis naudojo darbo reikalais, tad jame sugulusi medžiaga jam – išties svarbi.  „Tai buvo darbinis kompiuteris. Jame yra daug nuotraukų iš teatro, vaizdo medžiagos. Nieko per daug ypatinga, tačiau kai kurių tų dalykų niekur kitur nebėra“, – apgailestavo aktorius. 

„Vakarojome džiazo muzikos renginyje, kai vakaro metu apsidairiau ir supratau, kad nebeturiu kuprinės. Nesinori kažko kaltinti ir sakyti, kad pavogė – norisi tikėti, kad kažkas netyčia, per klaidą pasiėmė nesavo daiktą“, – pasakojo A.Bružas.

Kuprinėje, anot jo, nieko kita kaip tik kompiuteris ir nebuvo: dokumentus ir kredito korteles aktorius laikė piniginėje, o šią – prie savęs. 

A.Bružas užčiuopia kuprinės dingimo detektyvo atomazgą: „Tą vakarą kavinėje rasta kita kuprinė, kurią kažkas paliko. Norisi tikėti, kad tas kažkas netyčia išsinešė manąją – visai panašios jos gal pasirodė. Taigi norisi tą kažką surasti ir susikeisti, jei iš tiesų taip yra.“

Kuprinę su kompiuteriu radusius ar mačiusius A.Bružas kviečia kreiptis į jį elektorininiu paštu bruzas@kitaskampas.lt. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Audrius Bružas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt