Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Aktoriaus Jamie Foxxo dukra Corinne paskelbta naująja „Mis Auksiniai gaubliai“

Jamie Foxxas su dukra Corinne Foxx
„Scanpix“/AP nuotr. / Jamie Foxxas su dukra Corinne Foxx
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktoriaus Jamie Foxxo dukra Corinne Foxx paskelbta 2016-ųjų „Mis Auksiniai gaubliai“ ir padės įteikti šiuos garbingus Holivudo apdovanojimus per kitąmet vyksiančią „Auksinių gaublių“ ceremoniją.

21-erių studentė ir modelis padės išdalyti statulėles per 73-iąją „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremoniją sausio 10 dieną.

Corinne Foxx – dažna viešnia svarbiausiuose pramogų pasaulio renginiuose, mat garsusis jos tėtis ją ne kartą vedėsi į „Oskarų“, „Auksinių gaublių“, „Grammy“ apdovanojimus, taip pat mergina dažnai tėtį lydi jo premjerose ir kituose renginiuose.

„Scanpix“/AP nuotr./Jamie Foxxas su dukra Corinne Foxx (2013 m.)
„Scanpix“/AP nuotr./Jamie Foxxas su dukra Corinne Foxx „Oskarų“ apdovanojimuose (2013 m.)

„Užaugau žiūrėdama, kaip mano tėtis užsitarnauja vardą kaip gerbiamas aktorius. Esu pagerbta, kad Holivudo užsienio spaudos asociacija suteikė man galimybę dabar pasidalinti scena, kurioje jis buvo pagerbtas už kai kuriuos didžiausius jo pasiekimus“, – oficialiame pareiškime sakė Corinne Foxx.​

„Auksinių gaublių“ ceremoniją organizuojanti Holivudo užsienio spaudos asociacija kasmet „Mis Auksiniai gaubliai“ titulą skiria kokios nors įžymybės vaikui. „Mis Auksiniai gaubliai“ yra buvusios Kevino Bacono ir Kyros Sedgwick duktė Sosie Bacon, Clinto Eastwoodo duktė Francesca Eastwood, Bruce'o Williso ir Demi Moore duktė Rumer Willis, Melanie Griffith ir Dono Johnsono dukra Dakota Johnson ir kt.

„Scanpix“/AP nuotr./Jamie Foxxas su dukra Corinne Foxx
„Scanpix“/AP nuotr./Jamie Foxxas su dukra Corinne Foxx
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt