Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Aktorę Sandrą Daukšaitę vaidinant glumina dirbtinės ašaros – apsiverkti padeda skaudūs išgyvenimai

Sandra Daukšaitė su seserimi Giedre
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Sandra Daukšaitė su seserimi Giedre
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Arba verkiu iš tikrųjų, arba kitaip išreiškiu liūdesį, tačiau mane iki šiol stebina pasiūlymai filmavimų metu naudoti dirbtines ašaras“, – sakė į TV3 serialo „Tobula kopija“ antrojo sezono pristatymą kartu su būriu kolegų atėjusi Sandra Daukšaitė-Petrulėnė.

Aktorė sakė niekuomet nesinaudojusi jokiomis dirbtinai jausmus sužadinančiomis priemonėmis. Jei, anot jos, emocijų nepavyksta perteikti nuoširdžiai, tuomet būk tikras – žiūrovas tavim nepatikės.

Sandra tvirtino prieš vaizdo kameras verkianti iš tikrųjų. Pabirti ašaroms padeda prisimintas realiam gyvenime patirtas skaudus išgyvenimas. Jei to nepavyksta padaryti, aktorė kančią bando perteikti veido išraiška. Jos nuomone, herojų ir jo išgyvenimus reikia jausti. Jei tik pradedama vaidinti, tai, pasak Sandros, ekrane būna akivaizdu ir tikrumo jausmo nebelieka.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Agnė Grudytė ir Sandra Daukšaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Agnė Grudytė ir Sandra Daukšaitė

Neigiamus išgyvenimus kuriant personažus pamiršti Sandrai padeda šeima, knygų skaitymas ir bendravimas su draugais.

Aktorė neslėpė – antrasis „Tobulos kopijos“ sezonas gerokai skirsis nuo pirmojo. Dabar serialą, kuriamą lietuvių, jau galima pavadinti veiksmo. Sandra sakė kol kas nežinanti jo baigties. Tai ir palengvina, ir kartu sunkina situaciją.

„Pernai scenarijus buvo nupirktas iš amerikiečių. Gavau jį visą ir galėjau išsamiai susipažinti su dvynėmis Brigita ir Dženeta, kurias turėjau perteikti. Šįmet vis tenka skaityti po vieną ar kelias serijas bei labiau gilintis į Brigitą”, – sakė Sandra.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Sandra Daukšaitė, Andrius Žiūrauskas ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Sandra Daukšaitė, Andrius Žiurauskas ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Ji pasakojo, jog lengva ir gera dirbti su nauju serialo režisieriumi Andriumi Žiurausku. Jis ne tik pataria, kaip vaidinti, bet primena, kokias emocijas Sandros herojė išgyveno anksčiau susuktoje scenoje.

Iš viso antrame sezone žiūrovai išvys 34 serialo serijas. Jos bus rodomos keturis kartus per savaitę. Pirmoji ekranus išvys jau trečiadienį, rugsėjo 30-ąją.

Dvidešimties minučių serijai nufilmuoti reikėdavo sukurti 12–15 scenų. Jų filmavimai užtrukdavo daugiau nei po pusę paros.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Andrius Žiūrauskas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Andrius Žiurauskas

Darbai, pradėti rugpjūčio 10-ąją, tęsis iki lapkričio pabaigos.  Scenarijų šįsyk rašė lietuvis – Erikas Kundreckas. Seriale kaip režisierius debiutuos A.Žiurauskas.

„Man tai – nauja, kitokia patirtis. Nesu tikras, kad moku režisuoti serialą, bet buvo įdomu“, – su šypsena sakė A.Žiurauskas.

Režisieriaus kėde kuriant „Tobulą kopiją“ jis dalinosi su Ričardu Vitkaičiu.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Ričiardas Vitkaitis ir Evita Malaškevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Ričiardas Vitkaitis ir Evita Malaškevičiūtė

Antrasis serialo sezonas – išskirtinai Kaune ir Kauno rajone pagamintas produktas, kurio virtuvėje sukasi gerai žiūrovams pažįstami ir debiutuojantys aktoriai. Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Tomas Erbrėderis, Gediminas Juodeika, Albinas Kėleris, Evita Malaškevičiūtė, Agnė Grūdytė, Ričardas Vitkaitis, Ugnė Žirgulė, Brigita Arsobaitė.

Daugiau serialo pristatymo akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt